Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Balea ápoló krém virágillattal. Ideális test-, arc-, és ajakápolásra.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Mehecske

2015. szeptember 3.

Tegnap végre én is rábukkantam, lecsaptam rá, mert már csak két darab árválkodott a polcon. Nade amint meg akartam szaglászni, sajnos azt tapasztaltam, hogy mindkettőbe beletúrtak, szétkenték és megalázták őket. Hát így nem kell. Milyen kár, tetszett volna úgy, ahogy van. Én sohasem nyúlok bele a krémekbe, meg semmibe, ha meglátom, hogy fóliázott, szomorúan, de visszazárom a tetejét. Mért kell beletúrni? Ha turkál, vegye meg! Épp ezért most lemaradtam ismét erről a cukiságról.... :( Jah: ha olvassa bárki, akinek hatáskörébe tartozik a DM: tegyenek már rá kívülről is fóliát, hogy ne lehessen kinyitni, és ezáltal teszttermékké degradálni. Mivel nem tudtam megvenni, ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Berniii

2015. augusztus 26.

Az éjjeliszekrényem lakói az ilyen Balea limitált kiadású ápolókrémek. Nekem nagyon tetszenek kinézetben, szemet gyönyörködtető. Ennek a terméknek az illata talán sok vagy inkább mű. Elég tömény krém, de jól elkenhető és hamar beszívódik. Ezek többnyire újra nem veszem, mindig az adott limitált kiadású termékekre csapok le. :D Kiszerelése számomra nem megfelelő, épp emiatt táskába se merném berakni, mivel félnék, hogy mikor esik le a teteje és lesz minden csupa krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Messy2214

2015. augusztus 22.

Cuki a csomagolása. Az illata nem annyira teszik. Elèg szíros krém úgyhogy így nyáron elég sok,nekem így nem igazán szívta be a böröm. Az illata miatt biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

GI85

2015. július 23.

Nem vartam tole sokat.Az az igazsag,h.csak a doboza miatt vettem meg.:D De jo illata van.Konnyen beszivodik es megis jol hidratal(kezemre hasznalom,nagyon erzekeny ott a bor es ekcemas),nem irritalja az ekcemamat.Sot.Kell kennem szteroidos kremet is.De ennek megvaltoztattak az allagat.Regen vazelin alapu volt.Ugy is nezett ki,mint a sima vazelin(elocom krem egyebkent),az teljesen jo volt.De mara ez a krem feher szinu lett,vizesebb allaggal.Persze gyogyit ugyanugy,de felkenes utan orulten viszketni kezd a kezem az elocomtol es meg jol szetvakarom felkenes utan.Aztan kifejti a hatasat,de baromira zavar,h.maga a gyogykrem is irrital.Tegnap este vegyszerezes miatt jol kiszaradt a kezem.Gondoltam itt az ido kiprobalni ezt a kis kremet.Bekentem es miutan beszivodott,az ekcemas reszekre elocomot is kentem,mert mar kezdett nagyon bedurranni par hete ezeken a reszeken a borom.Es veeegre nem irritalt az elocom!!Erre nem is szamitottam.:)az hagyjan,h.maga ez a krem nem art az ekcemamnak(sok krem irritalja),de,h.meg az elocom altal okozott irritaciot is megszuntette,az fantasztikus! :)Nekem ezert 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

Dius24

2015. június 26.

Elég testes nehéz krém kellemes az illata d nem nyárra való és nem csodaszer es a tetejét elég nehez levenni! Eddig úgy néz ki nem vennem újra de sose lehet tudni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Reniii

2015. június 23.

Nekem megvan a málnás tesója. Az illata szerintem eszméletlenül hasonlít rá, először néztem is, hogy jajj, ez is málnás?!?! De nem. Mindenesetre szerintem nagyon hasonló illata van az előzőhöz. Az állaga ugyanolyan, kevés is elég, nehéz krém. Viszont nem zsíros, nagyon hamar szívódik. Szuper jól elfér a táskában és ami még plusz pont az előzőhöz képest, hogy ennek nem esik le a teteje hipp-hopp. Elég nehéz kinyitni, de lehet, hogy ez csak az enyémnél van így, de ez mindenképpen szuper, mert az előző meg kis ütésre már szétnyílt. Úgyhogy szerintem 300 forintért megéri. :)
Azért adok csak 4 pontot, mert csodaszernek azért nem mondanám. Kellemes, talán még egyszer meg is venném, de nem az a krém, amit ne lehetne kihagyni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

igob

2015. június 15.

nem is tudtam erről a termékről, viszont most, hogy itt felfedeztem, rájöttem, hogy ajándéknak is tökéletes lesz. jó kis leírás, köszi Virág, peace! :o)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Hoagirl

2015. június 15.

Visszafogott másfél-két hónapja nyomom a road show-t különböző DM-ekben ezért a termékért és a minap végre sikerült is hozzájutnom, nem kevés kilométert felhasználva, kecses tigrisbukfenccel vetettem rá magam mikor megláttam a polcon. Ezek után -mondanom sem kell- ajánlottam neki hogy hiperszuper legyen. Az enyémről középen hiányzik a Flower Power felirat, ami azért fáj kicsit, mert a keresztségben pont a Virág név jutott nekem, és mennyire poén lett volna már ilyen fémtégellyel nyomulni. Na de oda se neki, ez az apróság megbocsájtva, mert az illata és a hatása tökéletes! Kézkrémnek használom, nagyon-nagyon kevés is elég a kacsóimhoz, nem hagy semmilyen bevonatot a kezemen, villámgyorsan felszívódik és pihepuha lesz tőle a bőröm. Elég sűrű és nehéz krém, főleg így nyáron, de mivel tényleg nagyon kevés elég belőle nem érzem hogy befullad alatta a bőröm. Idáig a levendulás volt a kedvencem, de gyanús hogy az le lesz taszítva a trónról. Az illata miatt nagyon izgultam, mert a "bájos virágillat" viszonylag tág fogalom, és én a jó fejek családjába tartozom, mert nem nyitogatom ki a flakonokat-tubusokat-egyebeket szimatolás, kipróbálás céljából (kivétel ez alól a tusfürdő, ill. a kihelyezett teszterek, de minden más főbenjáró bűnnek minősül a szememben). Igazából én egyáltalán nem érzek rajta semmilyen virágot, inkább tisztaság illata van, nagyon kellemes. Ajánlom beszerzését minden kedves, hasonlóan megszállott pályatársamnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak