Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: puppi, az összetevőket feltöltötte: vrita90, Módosítva: 2012. március 31.

Kategória:   Hajápolók

Vitamin + formulával  Könnyebb formázás - dúsabb haj  Az értékes összetevők megvédik a hajat hajszárítás közben a kiszáradástól. Nem ragad, és nem károsítja a hajat, selymes csillogást kölcsönöz.

Cukorbogyii

2016. október 9.

A hajam ugyanúgy felforrósodott és hosszú távon eléggé megtört. Szörnyű, hogy ezért még pénzt is adtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Emike

2014. szeptember 10.

Kb. egy éve ott állt a polcomon és most fogyott el. És ezzel mindent el is mondtam róla.
Mintha semmit se használtam volna, semmi eredményt nem tapasztaltam, azon kívül, hogy nehéz volt eloszlatni és büdös is volt. Nem, többet ilyet nem veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

tina.orosz

2014. augusztus 15.

Katasztrófa. Hőt nem véd, a fújó része borzalmas, illata semmilyen, de a hajvasalómra szépen rágyűlik.Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

sal

2014. március 8.

Büdös és semmire sem jó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

Büdös és semmire sem jó..

Mandula24

2014. március 4.

Nekem nem okozott semmilyen csomósodott. Szuper ki termék hajmosás után szoktam. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

SMH

2014. március 4.

Ilyen használhatatlan Baleás termékkel még nem találkoztam. Az állaga borzasztó, össze-vissza fröcsköl, valami habos löttyöt, ahogy pumpálom. Nem tudom lehet, hogy ez a csomagolás hibája, de igazából teljesen mindegy is...
Hatása egyenlő a nullával, semmi hővédelmet nem tapasztaltam, plusz akad tőle a hajam, ropog a fésű alatt, majd miután megszáradt, ragacsos marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

dijus

2013. november 9.

Párszor használtam, vasalás után egész nap úgy áll a hajam, de nagyon zsírosodik tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 9.

Easy Come Easy Go

2013. augusztus 25.

Én nagyon imádom! Hajmosás után a hajvégemet befújom vele, beledörzsölöm majd megszárítom. Semmilyen ragacsos hatást nem észleltem a használata során, szépen összetapasztja a hajszálaimat, így nem tűnik olyannak, mintha szálkás lenne a vége... Nekem természetes hullámos a hajam, és ha ezt használom, szépen egybetartja, mintha göndörítő habot tennék rá. Egyszerűen imádom! Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

dorah

2013. július 26.

Nagyon ragadt tőle a hajam. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Nagyon ragadt tőle a hajam. Nem ajánlom!

Andy B

2013. május 5.

Ragad tőle a hajam, alig lehet kifésülni...viszont nagyon jól formázható, ezért jár a két csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

Vitaminok: Panthenol