Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2012. április 28.

Kategória:   Egyéb

Kiszerelés: 250 ml

Matilda

2016. április 13.

Nem a legjobb gyanta, amit próbáltam. Kicsit kellett vele gyakorolnom, mire elfogadható eredményt értem el, de még így sem győzött meg. Az tetszik benne, hogy könnyű megmelegíteni és legnagyobb előnye, hogy vízzel lemosható. Újra venni nem fogom, bár nem is láttam mostanában az üzletekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Bibi

2014. november 13.

Hat ez maga a rettenet. Ragad, nyulik, ha nem eleg forro, ha meg az, akkor eget. A szort nem szedi ki es borzaszto draga. egy csillagot sem erdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Heléna

2012. november 10.

Hát, valamiért sajnálom lehúzni, pedig borzalmas. A leges legrosszabb benne az, hogy ha egy lehúzócsíkot elhasználtam, nem tudom még egyszer felrakni, mert egyszerűen beleragad a bőrön levő gyantarétegbe, és iszonyúan húzza bőrt, nem pedig a szőrt. A házi készítésű cukorgyantám ennel 100x jobb! Azt hiszem ki fogom dobni a tartalmát, és nekilátok ismét cukorgyantát készíteni, amit majd átöntök ennek a tégelyébe. Nem is tudom, miert kap 2 csillagot...talán mert a faspatula jó, az ára elfogadható és hála Istennek vízben oldódó, így le bírtam mosni magamról..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 10.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 21.

Nem olyan macerás mint gondoltam, és nagyon nagy előnye, hogy vízzel könnyen lejön mindenhonnan, mert azért eléggé nyúlik és csepeg... És a hőérzékelős pálcika nagyon jó ötlet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 21.

lbszkbnk

2012. október 16.

bajuszra nem jó. Bikinire és minden másra nekünk bevált. :) Szerinte megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glucose, Glycerin, Propylene Glycol

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.