Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. május 16.

Kategória:   Dezodorok

Alkohol nélkül, 48 órán keresztül tartós védelmet biztosít.

Csipetke

2018. március 14.

Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják. Isteni friss illata volt. És sosem hagyott cserben. Mindig újra vettem. Aztán meguntam elkezdtem más illatban venni de mire észbe kaptam, hogy ismét ilyet szeretnék már nem volt a polcokon. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Ciklon3

2017. augusztus 30.

Az illata jó volt. A hatása inkább olyan " otthoni használatra jó" .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Az illata jó volt. A hatása inkább olyan " otthoni használatra jó" .

Csalány

2015. november 12.

Imádtam. Szuper az illata, és az izzadásgátló hatása is. Nagyon szomorú vagyok, hogy már nem gyártják, mert az új pomelo-s változatra allergiás vagyok. (Bár az illata szuper)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 12.

candus

2015. október 21.

Nyáron használtam. Szerettem, egynek elment, de nem valószínű, hogy újraveszem. Ellenben legalább nem folyt annyira, mint a Pink Pomelos testvérkéje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

eviszv

2015. október 20.

Nagyon bevált, imádtam az illatát. Kiválóan gátolta mind az izzadást, mind a szagokat. Vennék megint, de sajnos legutóbb nem kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

joren

2015. szeptember 17.

Odáig vagyok az illatáért! Körbeszaglásztam az összes fajtáját és ez volt az utolsó amit leemeltem a polcról, de jaaaj... hihetetlenül kellemes, friss, üde illat... Ha egyébként nincs rá szükségem, akkor is előveszem és megillatozom, mert annyira a kedvencemmé vált! :) A csomagolásán még lenne mit csiszolni, de ennyi pénzért teljesen megnyert engem! :) A hatása is pozitív, ugyanis sokáig érzem a frissességet a használata után! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

crazyladystar

2015. július 7.

Még novemberben futottam bele, megszaglásztam a boltban, és annyira finom illata volt, és nem volt 300 Ft sem, így nem tudtam ott hagyni. Annyira bejön ez a friss, citrusos-lime-os illata. Gondoltam, ennyi pénzért sokat nem tudhat, de az irodába a fióka, tartalék deónak, vagy otthonra jó lesz.
Végül pozitívan csalódtam. Felkenés után hamar szárad, nem ragad, a fekete felsőimet sem fogta meg kifejezetten. Egész nap kellemes illata van, estig simán kitart. 48 órát nyilván nem tud (az előtte használt Garnier Mineral-om sem), ha kétnapos, sátrazós biciklitúrára megyünk, akkor azért utána kell kenni reggel-este.
Szerettem volna ma ismét venni, de sajnos nem volt. Remélem, csak átmeneti készlethiány és nem szűnt meg. Mindéképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Gladys

2015. március 24.

Az izzadásgátlása nulla (nekem csak a Solutio Antisudorica vált be). Nem is ez miatt vettem, hanem csak az illat miatt, amire tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Dike01

2015. március 12.

illata kellemes kb 20 percig ameddig érzem. Mást szerintem nem is tudnék róla mondani csak hogy harmat gyenge

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

PrincessTurquoise

2015. március 3.

Sajnos amilyen kedvező az ára, olyan gyenge a hatása...gyakorlatilag nem tapasztaltam, hogy kicsit is tette volna, amire hivatott. Nálam már a kukában van. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Emolliensek: Dicaprylyl Ether, Methyl Glucose Sesquistearate
Emulgeálószerek: Methyl Glucose Sesquistearate, Polyglyceryl-4 Laurate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol