Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. január 5.

Kategória:   Dezodorok

Hatékonyan véd a testszag ellen,alumíniumsók nélkül.

Yuzu és acai bogyó friss illatával.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Panni43

2018. december 26.

Szuper illat, én leginkább zöld almához hasonlitom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Szuper illat, én leginkább zöld almához hasonlitom. :)

Hecate

2018. június 15.

Érzéki, finom illat, de nem tart sokáig vagy hamar teljesen testközeli lesz. Az ára jó, az alumíniumsó nélkülisége dicséretes. Nem irritál és felfújáskor némileg felfrissít, de a kevés illattartás, és a nálam nem tapasztalt izzadásgátlás miatt csak itthoni fújkálós dezodornak használhatom. (A mintázatáért nem vagyok oda, de ez ízlés kérdése.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

luckyschr

2017. április 5.

Én vagyok az a tipikus csaj, akinek valahogy egy dezodor sem használ. Ez sem kivétel sajnos. Érdekes az illata, nem rossz, de nem is valami fantasztikusan jó. Jól szét permetez. Sajnos ez sem segített az izzadásomon...hajajjj :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Desire

2016. június 4.

ma vettem meg, szuper az illata

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 4.

ma vettem meg, szuper az illata

Anheszenamon

2016. május 26.

Imádom az illatát, igazán friss, nyári illat. Kisebb kiszerelés, 150 ml, így könnyen belefér a táskámba is, és napközben bárhol fel tudom magam frissíteni vele. Alumínium mentes deo, ami nálam plusz pontot jelent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance