Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 23.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Rummelplatz limitált kiadás része

Borotvazselé citromfagyi illattal. Vegán termék.

heni0306

2017. május 23.

Nagyon szerettem ezt a borotvahabot, sajnos csak limitált, és már sehol nem találok, én pedig nem tankoltam fel belőle :( Nagyon jó árban volt, géles állaga miatt kevéske is elég volt belőle, és mégis nagyon jól felhabosodott. És az illatától mindig jó kedvű lettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

szigabika

2017. január 26.

Nekem túros citromtorta illatra hajaz, de nagyon szerettem. Még mindig beválnak ezek a limitált kiadások borotvagél terén és jó áron is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

lucintaa

2016. szeptember 8.

Szuper kis termék lett! :)
Különleges és egyedi ez a citromfagyi illat megoldás, és valóban hozza is. A gél állaga nagyon jól felhabosodik. Nem pattogzok ki tőle, és nem irritálja a bőrömet se, borotválkozás után selymes és finom lesz a tapintása. Cuki nagyon a csomagolása is, vidámságot hoz. :) Ár-érték arányban profi.
Régen volt ilyen jó borotvagélem, kár, hogy limitált kiadású...szerintem veszek majd még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Szuper kis termék lett! :)

kincsö

2016. augusztus 11.

Na nàla màr eltalàltàk a citrom illatot, nem ùgy mint a vaniliàs testàpolònàl :) Kellemes citrom illat , jò kis habot kapunk ès azt kell mondjam Ő tetszik. Teszi a dolgàt , azt amit egy borotvazselènek tudni kell azt hozza. Szivesen nyùlok èrte. Ès a csomagolàsa is cuki. Jàr az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sorbitol h 1 1

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.