Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Nera, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 25.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Rózsa és maracuja illatú testápoló.

Anna1011

2018. február 7.

Nekem nem jött be, számomra nagyon hivalkodó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Nekem nem jött be, számomra nagyon hivalkodó az illata.

era0229

2017. december 11.

Csomagban kaptam, illata erős férfias de gyorsan beszívódik és hamar elillan az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Kingucii

2017. június 24.

Fincsi illata van, gyorsan beszívódik viszont annyira nem tartós. Kézkrémnek tökéletes, de ebben a téli hidegben nekem kevés testápolónak.
Arcomra is kentem és irritálta a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Arcomra is kentem és irritálta a szemem.

csemezb

2017. június 2.

Ezt a testápolót próbáltam ki először, és nagyon szeretem, olcsó, és nagyon jó az árához képest. Nyilván nem egy Dove, annyit nem is kell várni tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

vivienlovesit

2017. január 22.

Fagyos, virágos illat - tipikus téli kence! ♡ Gyorsan beszívódik, nagyszerűen ápol - jól végzi a dolgát! :)
A szokásos ár-arány érték is remek, 399 Ft-ért vásároltam. Nagyon szeretem, sajnálom, hogy limitált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Mundow

2016. december 25.

Most is lehet kapni ajándékszettben. Az illata férfias és elég intenzív. Gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

ClauMau

2016. december 10.

Nagyon elégedett vagyok vele, szeretem az erősebb, édesebb illatú testápolókat. Hasonlít az illata a "FA MYSTIC MOMENTS TUSFÜRDŐ"-höz, csak ez olcsóbb :D Igazán a szívembe lopta magát. Az állagával még plusz csillagot is adok, mert nem az a vizezett izé, ami szó szerint lefolyik rólam és nem is a túl olajazotott vagy shea vajazott trutyi, ami nem szívódik fel, hanem pont jó. Igazán tetszett benne, hogy nem csípi a bőr mikró sérüléseit, hanem nyugtatja a bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

Zaynab

2016. november 15.

Leárazáskor, kifutáskor vettem meg nemrég, 2-3 hónapja.
Csak "illatoltam" eddig és most jutottam el odáig, hogy ez a termék került sorra a kád szélén. (Eddig szekrényben és azt megelőzően egy dobozban tároltam sötét helyen)
Azt hiszem, hogy jobb ha maradok az illatmentes testápolóknál, mert egyrészt azok kíméletesebbek, nem keverednek össze a tusfürdő vagy más termék illatával, illetve nem ez az első testápoló, aminek az illatát és/vagy nem szeretem, vagy túl erősnek találom (esetleg is-is).

Olvastam a kommenteket, hogy "erdei séta ősszel-télen", meg hogy "hideg időjáráskor milyen jó illat", aztán számomra csalódás volt ez a termék is.
Túl erős az illata (a számomra), bár ez az illat nem is marad meg a bőrön, csak megcsapta az orromat amikor először használtam és abban a pillanatban kellemetlen volt, így értem.

Hogyan is tudnám jellemezni ezt az illatot? Én sajnos ebből a termékből is a régi mosópor és/vagy öblítő illatát érzem ki.
Mint egy 20-25-30 évvel ezelőtti "erdei tisztás" vagy "tavaszi mező" nevű öblítő, kb. ahhoz hasonlít és elég erős illat.
Nekem is vizesnek tűnt és elsőre sok is jött ki a flakonból, kb. féltenyérnyi.
Rózsát és maracuját sem érzek nagyon az illatban (ami az INCI-t elnézve amúgy is csak parfüm és nem igazi rózsa vagy maracuja).

Újravenném-e? (Elvileg kifutott, de a DM újra visszahozta most ajándékdobozban a többi Frozen Berry terméket, lehet, hogy ezt is visszahozzák, de nem tudom) Én személy szerint nem venném meg újra, leárazva sem.
Ajánlom-e másnak? Csak annak, aki minimális hidratálással is elégedett és neki vagy nekik is csak tavasz közepétől - kora őszi használat mellett, mert az állaga és illata miatt ez szerintem nem téli lotion.

Most 3 pont, aztán ha nagyon szárít, vagy irritál vagy mégis megkedvelem az illatát, akkor update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 15.

Leárazáskor, kifutáskor vettem meg nemrég, 2-3 hónapja.

Nekem is vizesnek tűnt és elsőre sok is jött ki a flakonból, kb. féltenyérnyi.

tátombák

2016. november 4.

Télen a tusfürdője nagyon bejött, ekkor vettem meg a testápolót is. Nekem az illata annyira friss, hogy én ezt a téli hidegben abszolút nem tudtam elképzelni magamon, és egészen a nyár beálltáig vártam vele. Hűs, kellemes illata van, én a hűtőben tárolom. Vizes állagú, hamar beszívódik, az én normál bőrömre bőven elég ennyi amit ez tud. Szeretem a kiszerelését, teljesen jó ár-érték arányt képvisel.

UP: Kb fél éve lehet az enyém, és most azt vettem észre, hogy rettentő vizes. Nem tudom, hogy megbuggyant-e, vagy eddig is ilyen volt csak nem tűnt fel, de így levonás jár, mert normál bőrre mégsem elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

oszieva

2016. október 22.

Nagyon szerettem ezt a testápolót. Imádtam az illatát. Megfelelő mértékben hidratált, állaga is normális. Hamar beszívódott. Sajnálom, hogy ez is csak limitált volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak