Balea

Ár:   379 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Nera, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Ibolya és málna illatú folyékony szappan.

Luna1024

2016. július 11.

A tusfürdőt nem próbáltam, de szerintem nem is fogom. Nekem ez az illat valamiért nem tetszett, ráadásul sem az ibolyát, sem a málnát nem éreztem igazán ki belőle. :/ Nem kellemetlen, nem tolakodó, de nem is olyan, ami indokolná számomra az illat népszerűségét, szerintem a baleás folyékony szappanok között vannak jobbak. Az illata egyébként közepesen tartós. Viszont ezt leszámítva csak ismételni tudom magam: nem szárít, kevés is elég belőle, nem fogy gyorsan, pedig többen is használtuk. Nagy mennyiség jó áron. :) Kicsit többet vártam, ezért legyen ez is 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

farkaskitcso

2016. március 30.

Jó az illata, de valóban nem tartós, nem erős, de az árát szerintem megéri. A tusfürdők illata sokkal intenzívebb és jobban is habosodnak, így én kiürülés után tusfürdővel töltöttem fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

wzannus

2016. március 29.

Húúúú de szeretem az illatát, csak kár, hogy nem tartós :( de legalább mindig várom a kézmosást :p nem szárít és olcsó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Black Fairy

2016. március 27.

Az illata finom, tisztít, nem szárít, olcsó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Az illata finom, tisztít, nem szárít, olcsó...

barbyka01

2016. március 9.

Nagyon finom illata van, az állaga és a színe pediiiiiiig 5ös!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Nagyon finom illata van, az állaga és a színe pediiiiiiig 5ös!!! :)

Olív

2016. február 21.

Annyira nem vagyok hanyatt esve az illatától, olyan ,mint a meggybor. Ami tetszik benne az a színe és a flakonja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Testbe

2016. február 11.

Nem tudom, mit lehet elmondani egy szappanról, de ez jó :) Jó állaga van, finom illatú, tisztít, más szerintem nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Orsivagyok

2016. február 6.

Imádom az illatát, nagyon jó!!! Picit tartósabb is mint a tusfürdőé, de ugye a balea nem a tartós illatról híres! Én jól betáraztam ebből is, és a tusfürdőből is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 6.

kovacsrekaa

2016. február 6.

Erdekes malnas illatu, de nagyon szeretem :) Utolso darabkent hoztam el akcios aron. Igazabol mar az osszes balea termeket szappant hasznaltam, de ez nagyon jo :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

citrompor

2016. január 27.

héten láttam meg, hogy limitált kiadás és akciós. egyből megvettem és nem csalódtam, imádom az illatát. nekem nem szárította ki a kezem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid, Sorbitol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.