Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Nera, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Ibolya és málna illatú testápoló.

csemezb

2017. június 2.

Ezt is nagyon szeretem, a kékeszöldes az annyira nem Én, de ezt nagyon nagyon szeretem!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Tuszy

2017. április 20.

Szettben kaptam, nagyon jó illatú, a tusfürdőjével együtt még jobb :))
A testápoló nekem elég gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, és tartós az illata.
Tartósabb használat során már észrevettem mi a pici hibája: nagyon híg az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Szettben kaptam, nagyon jó illatú, a tusfürdőjével együtt még jobb :))

jatekny

2017. április 1.

Nekem a tudfürdője nem jött be,kicsit se ,így abból kiindulva meglepódtem,hogy egész jól hidratál.Az illata is kellemesebb volt mint a tudfürdőé

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

holdsuti

2017. március 13.

Nekem nagyon nem jött be, nagyon híg és az illata is hamar elillan. Hidratáló hatása minimális.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

Zaynab

2017. február 20.

Lovecreams-hez hasonlóan én is tapasztaltam a csípős érzést, főleg amikor már a testápoló utolsó maradékát kezdtem elhasználni.

A gyenge és az átlagos között van a hidratáló hatása.
Illatra: szerintem van benne egy kis kesernyés mellékillata. Egész tartós, de NEM egész napos.
Nem venném újra, mert nem volt annyira jó.
Ma fogyott el, mert eddig a szekrényemben állt. (Én kiárusításkor vettem pár hónapja) Kb. 2 hétig tartott és napi átlag egyszer használtam (kétszer zuhanyzom naponta).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 20.

A gyenge és az átlagos között van a hidratáló hatása.
Nem venném újra, mert nem volt annyira jó.

lovecreams

2017. február 14.

Up: gagyi...semmit nem hidratál, ugyanolyan száraz marad a bőröm utána..elkenegetem lábra, aztán búcsút intünk..sajnálom, mert imádtam az illatát:(..

Szerintem nagyon híg, önmagában a vizes testápolók közé tartozik. Az illata valami fenomenálisan jó, és sokáig meg is marad, akárhova kenem:) A hidratálása is szuper szerintem, a száraz bőrt picit csípi, de pár használat után nagyon szépen rendbe teszi. Nem bántam meg, hogy megvettem, biztosan elhasználom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

nashko77

2017. január 20.

Lecsaptam az utolsó ajándékcsomagok egyikére, amikben ezt a drágát árulták a tusijával, ami már régóta a kedvencem... ez meg még jobban az lett. Az illata fenséges, legszívesebben megenném magam, amikor felkenem. Nagyon sokáig érződik, erőteljes málnás cukorka. Jól esik ezeken a hideg, jeges, borús napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

honey88

2016. november 3.

Egy átlagos testápoló szép csomagolásban. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Egy átlagos testápoló szép csomagolásban. :)

petra.simko

2016. október 23.

Véletlenül talaltam ra a Mom park DMben. Nem bantam meg. Illata isteni es tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

AnnaN

2016. március 14.

A tusfürdőt imádom, és a köztünk lévő vonó vonzalmon felbuzdulva megvettem a termékcsalád testápolóját is, ezt azonban sajnos már kevésbé kedvelem.
Nem tudom miért, de nem érzem olyan kellemesnek az illatot, mint a tusi használatakor. Szerintem kicsit lágyabb aromával látták el, pedig pont a markáns illattól lettek a Frozen Breeze termékek népszerűek.
A minősége az ár-érték arányhoz képest nem rossz, közepes hidratáló. Ami zavaró benne, hogy elég lassan szívódik csak be a bőrbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak