Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 11.

Kategória:   Samponok

Friss haj, mosás nélkül. Könnyen kifésülhető, hatékony a zsírosodás ellen. Gyümölcsös illattal.

fannib1

2019. november 2.

Az illata valóban fullasztó kicsit, de hamar elillan és a dolgát is teszi. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

f.eniko

2019. október 10.

Nem rossz, de az illata kicsit fullasztó 🙈 Ár-érték arányban viszont tökéletes. Mindenesetre, a Batiste-t nem cserélném le erre, de olcsóbb alternatívának megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

szg05

2019. október 10.

Nekem is bevált, az illatával sincs semmi bajom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

Nekem is bevált, az illatával sincs semmi bajom :)

kissagi19

2019. szeptember 7.

Mindig kinn fújom a szárazsampont, így a porzás nekem nem gond. A barackos illata is bejön. Befújom a hajam, majd kb 2-3 perc után átfésülöm, elrendezem. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

fruzsi0105

2019. augusztus 13.

Nem rossz termék, de nekem a Tropical coconut változat jobban bejön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Nem rossz termék, de nekem a Tropical coconut változat jobban bejön.

Detti90

2019. augusztus 12.

Nagyon jól ki lehet tolni vele a hajmosàsokat. Jól el is tudom oszlatni a hajamon, viszont az illata tènyleg fullasztó. Nyitott ablaknàl kell hasznàlni, a hajamom szerencsére később elillan ez az erős illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 12.

tátombák

2019. augusztus 5.

Bátran veszem a fehér illatosított Balea szárazsamponokat a sötét hajamra is, mert eddig semmi probléma nem volt velük. Ez az első, amivel befürödtem.
Nagyon erősen jön a por a tubusból, szinte fullaszt,és nagyon nehéz eloszlatni a hajban. Ennyire nem kellett még küzdenem egy szárazsamponnal sem. Viszont ettől lesz legkevésbé száraz és sprőd a hajam, tényleg olyan mint ha frissen mostam volna, annyira selymes. Az illata idővel konszolidálódik, friss citrusos lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Mano1234

2019. július 11.

A szaga miatt nem tudtam elhasználni, borzalmasan büdös és erős. A hatása rendben volt amúgy, egy két nappal ki lehet vele tolni a hajmosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

adri0419

2019. május 24.

Alapvetően a sima szőke hajra való száraz sampont szoktam venni, de múltkor nem volt, így ez mellett döntöttem. Gondoltam milyen szuper még jó illata is lesz a hajamnak. Hát tévedtem... akár a WC illatosító... am ugyanolyan jól működik mint a sima, de ez a szag... :/ ezért kap csak 2 csillagot...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

JReka

2019. május 21.

Nagyszerűen működő termék, tényleg frissen mosott haj érzetet biztosít, de óvatosan kell fújni, mert sötét hajúaknál könnyen előfordul, hogy apró fehér pöttyöket hagy a hajon. Az illata számomra elviselhetetlen, ezért tovább is adtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol