Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Tusfürdők

Csak szettben kapható!

Tusfürdő hab joghurt és passiógyümölcs (maracuja) illattal.

Balea Fruity Passion Duschschaum Szett
Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

springee

2017. július 2.

Egy borotvahab állagú készítményhez tudnám hasonlítani, mely ennek ellenére fürdőpamacson egyáltalán nem habzik jól, néhány dörzsölés után a nagyobb adag hab is eltűnik. Ez nálam negatívum. Kézzel eloszlatva nincs vele gond, de úgy a tusfürdőt sem szívesen használom. Az illata a bőrön másodperceken belül elillan, bár ez az értékeléseim során egy tusfürdő esetében sem szempont. Nagyon aranyos kis csomagolása van, jól mutat a fürdőszobában, talán ez benne sajnos a legjobb. Elhasználom, de újravenni egészen biztosan nem fogom. Mindenesetre négy csillagnál rosszabb értékelést mindezek ellenére sincs szívem adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

siss

2017. június 10.

Véletlenül pillantottam meg a dobozokat a parfümök között a polcon. :D Hogy miért oda rakták,hát az rejtély.
Savanykás gyümölcs illata van,picit mű,de mégis szeretem.Egy picit erősebb a testápolójánál.Jópofa dolog használni,bár nem annyira habzik mint egy rendes tusfürdő.Bőrön semennyire nem marad meg az illat,de nálam nem is szempont.
Borotvahabként is használható.
A dizájn egyből elcsábított,a fürdő dísze lett.
1299 ft-ért vettem.

Nem csodaszer,de imádtam.2 hónapig tuti kitartott ez a 200 ml hab,sokkal tovább bírta mint a hagyományos tusfürdők.Pedig szivaccsal használtam és nem spóroltam a gombócokkal.Ráadásul nem szárított egyáltalán,pedig lustaságból édes ritkán testápolóztam az elmúlt időszakban.
Teljesen koppra kiürítettem a flakont,semmi sem maradt benne és a legvégéig ugyanolyan állagú habot produkált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Borotvahabként is használható.
A dizájn egyből elcsábított,a fürdő dísze lett.
1299 ft-ért vettem.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate