Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2013. július 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Füge-csokoládé illattal.

Dorina951

2015. október 5.

Az egyik legkedvencebb testápolóm volt! Kár hogy már nem gyártják :( Az illata nagyon finom volt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 5.

zsannasko

2013. december 1.

A tusfürdő kipróbálása után egyértelmű volt, hogy megveszem. Az illata ugyanolyan finom volt, az állaga talán valamivel hígabb, de nem zavaróan. Elég gyorsan felszívódott, az illata tartós volt és jól hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

djsmithpopo

2013. szeptember 21.

Már elég régóta megvan ez a termék, azonnal beleszerettem az illatába. Sajnos bőrre kenés után közvetlen nekem nem tetszik az illata, ilyenkor ugyanis más, mint flakonban (ami végül is teljesen normális dolog), ennek ellenére megadom rá a maximum pontot, mert:
- nagyon jól hidratál
- gyorsan felszívódik
- felszívódás UTÁN nagyon finom az illata és tartós
- illetve befejezésképp pénztárcabarát. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

- nagyon jól hidratál
- gyorsan felszívódik
- felszívódás UTÁN nagyon finom az illata és tartós
- illetve befejezésképp pénztárcabarát. :-)

laszlo.noemi

2013. július 11.

Ajándékba kaptam, anya szerint süti illatom lett tőle :D Minden esetre sokáig megmarad az illata, a tusfürdőjének is, a cseresznyés társa nem volt ilyen sajnos :(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

noribori007

2013. június 17.

A tusfürdőjével együtt használtam még az ősszel/télen. Nagyon szerettem az illatát és jól is hidratált. Plusz az illata is sokáig megmaradt. Kár hogy limitált kiadás....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

electropanic99

2013. június 2.

Jó illata van, amire ki van találva arra használ, de a mandula olajos társa eggyel jobb szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

zsoxcore

2013. május 10.

(Késő) ősszel, és télen használtam a dezodorjával, és a tusfürdőjével. Nagyon szerettem! Nagyon-nagyon finom illata volt. Alapjáraton hígabb kategória, de engem nem zavart, mert egyáltalán nem problémás, vagy száraz a bőröm, nincs szüksége 'plusz', külső 'segítségre'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

lillaaa

2013. május 9.

Szerettem a tusfürdőjét de - kövezzetek meg érte - el nem tudom képzelni, hogy valaki együtt használja ezt plusz a tusi testvérét, sőőőőt, még a deót is. Egy idő után fullasztó, főleg így nyáron kész kínszenvedés ezt az édes illatot a 40 fokos melegben elviselni.Persze ha valaki szereti, hát legyen...nekem már sok(k)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Lovrencsics Vivien

2013. március 9.

nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 9.

nagyon szeretem.

Morci

2013. március 4.

Tusfürdő testvéréhez hasonlóan ennek sem szeretem az illatát. Viszont állagra, felszívódásra rendben van, bár hidratálhatna kicsit jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak