Balea

Ár:   220 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. november 11.

Kategória:   Fürdőtermékek

A fürdőgolyóhoz hasonlatos különleges fürdőrúd, mely citromfű illattal élménnyé varázsolja a fürdést. Kókuszolajjal, shea vajjal és kakaóvajjal ápolja a bőrt. Kézzel készített, minden bőrtípusra alkalmas. Egy fürdőrúd 1-2 fürdéshez elegendő.

Kiszerelés: 45 g

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nagypetra10

2018. december 10.

Imádom a Balea termékeit, és a citromfüvet is... De ez a fürdőstick szerintem katasztrófa.Illata nekem egyátalán nem jött be, először csak egy kicsit tettem a fürdővizembe, hogy maradjon több alkalomra.. de ahogy elolvadt és éreztem azt a ragacsos olajos hatást inkább beledobtam az egészet,hogy minél előbb fogyjon el. Utána alaposan leöblítettem magam de még igy is nagyon rossz az utó érzete..(a kádat meg sikálhattam ki utána iszonyat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Victoria90

2018. július 13.

Az illata semmi extra, szeretem az intenzív illatokat, ez nekem gyenge. Viszont kellemes érzést nyújt fürdés közben a shea vaj, utána pedig irtó puha lesz a bőröm. Nem szoktam leöblíteni sem annyira jó krémes.
2 alkalomra elég 1 rúd, ráadásul az ára is remek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 13.

2 alkalomra elég 1 rúd, ráadásul az ára is remek!

Szityike

2015. július 23.

Az illata nem túl tolakodó, kellemes- bár én elfogult vagyok a citromfű miatt-, a fürdés közbeni kis citromfű ágacskák pedig viccesek a fürdővízben...
Az ára is szuper, ezért már újravettem egy párszor. :) A testápoló hatása pedig közepes- nem túl erős, de azért érezhető a bőr puhítása. Én egyszerre használtam el az egész rudat... Ennyi pénzért szuper egy esti relaxáláshoz!
Ajánlom mindenkinek, aki kedveli az ínyencségeket- fürdőbombákat, -golyókat, és szeret fürdőzni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

scbellie

2015. március 28.

Nagyon jó kis termék, fürdés után puha és ápolt lett a bőröm. Nekem 3 fürdésre volt elég. Tetszik az illata és a hatása, az viszont nem hogy a fürdőkád takarítása már nem a lejobb dolog utána, de ennek ellenére megérí az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

mankaa

2015. január 18.

Az akciós polcon találtam rá 200 Ft-ért, gondoltam, 1 próbát megér. Alapvetően habfürdő-imádó vagyok, de ez csudajó: finom és intenzív az illata, nagyon jól hidratál, a rinocérosz-bőrt is helyrehozza. 3 fürdésre osztottam be és remélem, találok még belőle a Dm-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

SuicideCandy

2014. július 12.

Egyszer próbáltam. Isteni illata van. Remekül hidratál, fürdés után is. Olajos érzetet hagy maga után a bőrön de én ennek csak örültem. Mert testápoló helyett amúgy is sokkal jobb vizes bőrre olajat felvinni de így ezután felesleges lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.