Balea

Ár:   219 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Fürdőtermékek

A fürdőgolyóhoz hasonlatos különleges fürdőrúd, mely kókusz illattal élménnyé varázsolja a fürdés. Kókuszolajjal, shea vajjal és kakaóvajjal ápolja a bőrt. Kézzel készített, minden bőrtípusra alkalmas. Egy fürdőrúd 1-2 fürdéshez elegendő.

Banszky

2017. április 14.

Nagyon finom illata van,hagy egy közepesen vastag réteget a bőrön még azután is,hogy lezuhanyoztam. A kádból kivakarhatatlan az olajos réteg és a kis kókuszreszelékek. Ennek ellenére igazi spa élmény volt vele a fürdés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

zskrisztina

2016. december 27.

Imádok mindent ami fürdőkellék és persze mindez kókusszal megspékelve tökéletes választásnak tűnt, de számomra csalódás volt. Nagyon mű illata volt, engem nem igazán emlékeztetett a kókuszra. Az olajos réteg ami fürdés után a bőrömön maradt, inkább volt kellemetlen és zsíros, mint hidratáló. Nekem sajnos ez most csalódás volt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 27.

Banszky

2016. december 8.

Tényleg nagyon olajos lett tőle a víz,de legalább éreztem a bőrömön,hogy hidratál. Azt viszont nem tudom megbocsátani neki,hogy kókuszdarabok úsztak a víz felszínén. Annyira az illata sem volt intenziv. Rájöttem a Balea mindegy milyen terméket gyárt kókusz néven,az sosem kókusz illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

crazy

2016. augusztus 22.

Imádtam! :D Annyira jó volt! :D Én csak egy fél rudat használatme egy fürdéshez és isteni volt! Ha igazi kényeztetésre vágyom biztos hogy fel fogom a másik részét is használni, sőt újra is fogom venni :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

A felhők fölött örökké kék az ég blog

2016. július 11.

3 fürdésre elég, intenzíven olajos vizet eredményez. Nyáron el sem tudom képzelni a használatát, de télen imádtam. Szuper ajándékba is adni, tőlem viszonylag sokan kaptak már ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Emerencia

2016. június 10.

Én imádom a kókusz illatát, vettem is amikor akciós volt belőle sokat. Nagyon jó az illata, puha és viaszos lesz a bőröm utána, mindenképp zuhanyozni kell utána, de nagyon kellemes és jó hatással van a bőrömre:) Kicsit zavaró lehet h viaszos, meg kókuszreszelék úszkál a vízben, de ha utána lezuhanyzol nagyon kellemes lesz. Nekem tetszett!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

agen

2016. április 14.

Én mondjuk a lótusz virágosat szerettem a legjobban illatra, de hidratáltsága egyszerűen überelhetetlen mindegyiknek. Akciósan jól betankoltam télen, féláron szórták. Eredeti áron marha drága. Max ha nagyon kényeztetésre vágyom. Szuper termék, remélem marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

NeversaynotoPanda

2016. április 8.

Az illata miatt vettem meg,nameg mindenfele furdokellek (furdoso,furdobomba,stb) kesztetest indit el bennem hogy kiprobaljam.Ez viszont borzalmas.Az olaj megall a viz tetejen es egy borzalmas nagy partanas szeru dolog jott ki a combomon.Kar erte 😦

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 8.

elfi777

2016. március 20.

Ajándékba vettem valamikor tavaly ősszel, akciósan kb 200 Ft volt. Az illata miatt ugrott a kosaramba:) Később rákérdeztem, egy fürdésre érdemes az egészet elhasználni, a fele kevésnek bizonyult. Állítólag az illata finom, és nem szárított, így a használója négyesre értékelte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

tekla111

2016. február 14.

Eleg jo termek, nagyon finom ilatta van csak azt nem szeretem hogy miutan kiengedtem a kadbol a vizet az egesz kad tiszta nyalkas, ragacsos volt :(((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Színező anyag. (Piros)