Balea

Ár:   99 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 3.

Kategória:   Lábápolók

Lábápoló maszk babassu-és makadámdió olajjal.Védi és ápolja a lábakat. A glicerin növeli a bőr rugalmasságát és hidratáló tulajdonságokkal rendelkezik.

AnnaR

2021. április 19.

Tulajdonképpen nagyon jó. A rinocérosz bőrt nem ez szedi le az ember sarkáról, ezt nem lehet tőle elvárni. De egy alapos ápolás után éjjelre az egyik legjobb választás. Napokig hidratálja a sarkamat, gyakorlatilag ingyen. Lassan egy 2 literes buborékos ásványvíz drágább ennél a maszknál. Szerintem érdemes megvenni. Én sok mindent kipróbáltam a sarkamra és ez volt a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

Ftunde900111

2021. január 31.

Nagyon megéri az árát, lefekvés előtt kenem be a talpam és reggelre nagyon puha. 3 alkalomra bőven elég és szinte ingyen van:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

ramonav

2020. augusztus 11.

Nekem is az árán akadt meg először a szemem. Próba szerencse alapon hazajött velem.Áztatás, reszelés után vastagon bekentem a lábam és kozmetikai zoknit húztam rá Elképesztően puha lett tőle a tappancsom és a hatás napokig megmaradt. Azóta többször újravettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

katalinmester13

2018. február 4.

Lábkrémet vásároltam, mikor megakadt rajta a szemem. Főleg az árán: 99 Ft. Gondoltam, egy próbát megér.
Vastagon kentem be vele a lábam, mikor meguntam bemasszíroztam. Nagy meló volt, nem is sikerült rendesen. Fehér krémszigetek keletkeztek. Bezokniztam őket. Puhább lett a lábam, meg jó is, de nem egy nélkülözhetetlen kence. Rendszeres krémezés is hozza ezt. Az illata is elég fura, nekem szokatlan. Nem kell több belőle!
Mégis állandóan a kezemet szagolgattam! Megtetszett az illat. De akkor sem kell!
A héten betévedtem egy DM-be. Teljesen véletlenül és ártatlanul, csak kukászacskóért, mert sehol máshol nem árulnak olyat. De ezt szerintem mindenki tudja. :)
Egyszer csak azon kaptam magam, hogy ezt a kis lábmaszkos izét szorongatom. Nem is tudom, hogy kerültem oda! A lábam átvette az irányítást az agyamtól. Most meg itt fehérlik a lábamon. Ezek szerint újra megvettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 4.

Noncs

2017. július 4.

Kicsit sűrű krém, nehezebben szívódik fel, ezért csak éjszakára használom. Bekenem vele a lábam, 10 perc mulva húzok rá egy zoknit és reggelre teljesen beszívódik. Nagyon jól hidratál és puhít. Megéri az árát, egy tasak kb 3 alkalomra elég. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

natasa

2016. július 3.

Elég sűrű krém, de hamar beszívja a bőröm (viszonylag). Főleg éjszakára próbáltam, egyszer nappalra is (de akkor kicsit csúszkált a zokniban a talpam). Előtte a Balea lábsó-fürdőben áztattam kicsit a lábaimat, és utána kentem rá. Éjszakára volt, hogy húztam rá zoknit, volt hogy nem. Mindenképpen jó. A bőrt nagyon jól ápolja, puhítja, hatásos. Szerintem megéri, egy próbát mindenképpen, nem egy nagy befektetés. Egy 99 Ft-os kis zacskó elég pár alakalommal, teljesen gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

Kisu

2016. június 19.

Abszolút nem hatott semmit,pedig előtte beáztattam a lábam és leradíroztam...a két csillagot az ára miatt kapja,meg mert egész kellemes az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

jirka

2016. június 9.

Hosszú távon próbáltam (3 hét) minden este. Tégelybe raktam át. Nem vált be. Nem hidratált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 9.

Nicu

2016. június 8.

Nagyon jó kis maszk, száraz bőrömnek jót tett. Pár percig hagytam száradni, majd én is zoknit húztam rá éjszaka. Reggelre puha lett a bőröm. Ma újra mentem a dm-be, de sajnos egyikbe se találtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Norih

2016. május 14.

Hát először is az ára fogott meg igazán. 99 forintért a hülye is megvette volna. Ez a hónapom, abszolút a lábápolásról szólt, így ez volt az első termék amit kihasználtam. Egy nagyon dús, gazdag krémről van szó. Körülbelül egy 20 percig hagytam száradni, utána húztam fel a pamutzoknimat. És reggel amikor levettem, teljesen beszívódott, és tényleg éreztem a puhaságot. Ez a puhaságot az ureás lábápoló krémmel őriztem meg, reggeli és este használattal. Én megvagyok elégedve.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol