Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimi93, Módosítva: 2014. november 19.

Kategória:   Lábápolók

Rendszeres használatával megelőzhető a bőrirritáció és lábgomba kialakulása.
Gondoskodik a friss és ápolt lábakról.

Dobin

2018. szeptember 9.

Mint más lábfrissítő sprayeknél, használat után nem lehet megmaradni a szobában. De utána legalább nem lesz büdös az ember lába. Nálam bevált. Jobban frissít, hűsít, ápol, mint az olcsóbb Balea lábápoló spray társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Jaderie

2018. augusztus 26.

Kicsit másra számítottam, amikor megvettem. Nem dezodorál, viszont mintha lenne benne valami extrán hidratáló. Mivel napi szinten használok lábápoló krémet, így ez már sok volt. Az illata nem igazán hasonlít a teafaolajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Lills

2018. május 4.

Nagyon jó kis termék, frissít, hűsít, úgy érzem ápol is :) Én szeretem az illatát, sima teafa illat. Minden nap használom valamelyik Balea spray-t, elégedett vagyok velük

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

Zerneboch

2018. április 24.

Sajnos a lábam ugyanúgy izzad, de legalább nem büdös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

Sajnos a lábam ugyanúgy izzad, de legalább nem büdös.

syrin

2018. április 7.

A Scholl spraymhez képest kevésbé büdös, de még így is csak 3 csillag. (Ha valaki tud olyan lábsprayről amit zárt helyiségben is felháborodott tekintetek nélkül lehet fújni, pls írjon!)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Ryo

2017. július 12.

Ebben a nagy melegben sajnos ahogy sok embernek nekem is elég jól izzad a lábam és hát nem mondhatom rózsaillatúnak sem. Tavaly egy vérnarancsos szintén Balea spray-t használtam amivel nagyon meg voltam elégedve, de idén nem találtam egyet sem. Így arra jutottam, hogy kipróbálom ezt, hisz ha nem is jön be, legalább nem fizettem sokat érte. Kellemeset csalódtam. Jól teszi a dolgát, felfrissíti a lábam és jó időre szárazon tartja, illetve megszűnteti a szagokat is. Az egyetlen problémám vele, hogy nem tart túl sokáig a hatása, de hát nem törik le a kezem, hogy még fújjak kettőt-hármat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Erina

2017. július 4.

Mivel a Scholl teljesen ki volt fosztva, és ebből is 2db volt a polcon, elhoztuk. Férjem teljesen meg van vele elégedve, bár az illata kicsit erős, de semmi fura szag és hamar el is illan. Teljesen megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Sisszy

2017. július 4.

Árban teljesen jó, az illata kicsit fújtogatós, de teszi a dolgát. Én a krémmel együtt használtam és úgy meg voltam vele elégedve. Öt csillagot azért nem adok, mert macerás a krémmel együtt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

aalexaa

2017. június 7.

Nekem nem lett a kedvencem... Igazából nem nagyon csinál semmit a lábizzadással és a kellemetlen szagokkal. A 350 forintos szintén Balea társa sokkal jobban bevált. Ebben még mindig van, max arra használom, hogy így a melegben felfrissítse a lábam, erre viszont felesleges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

barbonca

2017. június 6.

Olcsó, az illata jó, de amúgy nem sokat ért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Olcsó, az illata jó, de amúgy nem sokat ért...

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol