Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esztii198, Módosítva: 2015. január 19.

Kategória:   Hajformázók

eszti0607

2019. november 22.

Nekem a göndör hajam végére tökéletesen bevált, szépen a helyükön tartja a hullámokat, de nem nevezném csodaszernek. Az illata olyan semleges nekem, nem az a nagyon jó illat, de nem is zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

csipet91

2019. október 4.

Baba hajaimra vettem, ne álljon szanaszét amikor összefogom a hajam. Előtte hajlakk régi fogkefe kombót toltam. Illatát én szeretem nagyon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

Dee

2019. május 4.

Mint ahogy eddig most sem csalódtam a Baleás termékekben.
Nagyon jó illata van. Nem lesz ragacsos a hajam tőle kevés is elég és jól eloszlatható a hajon. Nem nehezíti el és nem lehet kilométerekről kiszúrni hogy wax van a hajamon.
(Többnyire a homlokomnál lévő csintalan babahajakhoz használnom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Mint ahogy eddig most sem csalódtam a Baleás termékekben.
(Többnyire a homlokomnál lévő csintalan babahajakhoz használnom)

kgergely

2018. augusztus 11.

Én is a sok pozitív vélemény miatt próbáltam ki.
Vicces, mert ennek 4-es az erőssége, de az általam jobban kedvelt MATT-PASTE verzió 3-as tartása sokkal jobbnak tűnik.
Az illata valóban kellemesen gyümölcsös és fénylik is a hajam rendesen, de 15-20 perc múlva már a szemembe lóg a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Én is a sok pozitív vélemény miatt próbáltam ki.

Dolorin

2018. február 9.

Az itteni vélemények alapján vettem. Nekem nem vált be. Félhosszú, vékony szálú hajam van. Elnehezítette és zsírosodott tőle a hajam. Nem volt tartós. Oda adtam Anyukámnak és neki tökéletesen bevált, azóta már újra is vette. Ezért a 4 csillag, amúgy 1-et adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

ehilda

2017. augusztus 31.

Az itteni vélemények miatt vettem meg ezt. Nekem hátközépig érő hajam van. Nem nehezíti el, nem tapasztja össze és ki is fésülhető. Elégedett vagyok. Kis mennyiség elég belőle. Árban is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Mesi13

2017. május 14.

Először használok ilyen hajfény waxot, de elnyerte a tetszésemet. Az utolsó darabot kaparintottam meg és ma este ki is próbáltam. Ebayről rendelt szivacsra tekertem a hajam, elötte bekentem ezzel, és csodaszép fényes loknijaim lettek *.* Remélem, tartós is lesz.
Az illata nem erős, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Az illata nem erős, kellemes.

aaFruska

2017. március 29.

Az illata nagyon jó. Nem ragasztja össze a hajat , nem nehezíti el . Nagyon szeretem ezt a terméket csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

Barbara92

2017. február 11.

Az itteni jo vélemények miatt vettem meg, tudni kell, egyébként is Balea termek függő vagyok, mert imádom, hogy kedvező áron ugyanazt de általában többet hoznak, mint az agyon reklámozott márkák. Tehát nagyon bevált a termek, hajvasalas után használom, nem nehezíti el a hajam, egysegesit, nem száll, szep fényt ad, es a hajam tartja a formáját a következő hajmosasig! Egyszóval egészségesebbnek es hidrataltabbnak hat a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Matilda

2016. november 25.

Frissen mosott hajra nagyon jó, mert nem száll össze vissza. A babahajaimat szoktam még vele elsimítani, valamint hajvégekre használom. Egy mogyorónyi mennyiség elég az egész hajamra, ha többet rakok, könnyen bezsírosodik és elnehezedik. Az illata nagyon erős a tégelyben, de amúgy finom és a hajon már nem lehet annyira érezni. Teljesen elégedett vagyok vele, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sorbitol, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Oleth-5 eu 3 2

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3