Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. december 22.

Kategória:   Hajformázók

A Balea hajformázó zselé wax fényt és extra erős tartást kölcsönöz a frizurának. Védi a hajat, könnyen eloszlatható, és nem szárítja a hajat. Nem tartalmaz szilikont.

beata6

2017. január 3.

Páromnak vásároltam; mi nem vettük újra, mivel nekünk inkább hajazott a zselére, mintsem a waxra; annyi hogy nem állt úgy össze a haja, mint a zselével viszont nagyon fénylett. Oké tudom hogy ez nem is 100%-an wax ezért nem is pontozom le nagyon. Az illata viszont nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

bugosgizi

2015. július 13.

Anyukámnak vettem ezt a waxot mivel elég kezelhetetlen göndör haja van. Nagyon jó véleményeket hallottam róla így azt hittem anyának is jó lesz. Sajnos nem. Kifejezetten szárította a haját ezért ő inkább lemondott róla.
Azután nemsokkal levágattam rövidre a hajam és gondoltam én majd elhasználom. De nekem sem sokat ért. Nem szárított. Az én hajamat pont hogy zsírosította. Az illata jó de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

muffinmonsuta

2014. március 23.

Szerettem volna venni egy waxot egynek,hogy alakíthassam könnyedén a hajamat az illata miatt,ami még mindig isteni megvettem. kb 600ft 75ml Sajnos én nem tudom eloszlatni rendesen,hogy ne legyen zsíros a hajam tőle mindig beleragad a körmöm alá.:/ És nem is formáz,tart rendesen. Többet nem veszem meg,de az illata miatt már megérte.:)) <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 23.

Dana1983

2014. február 6.

A barátom mindig ilyet vetet velem, nagyon szereti. Nekem is tetszik, mert fényes, nem olyan ropogósak a hajszálak, mint egy zselénél és nem lesznek a hajában fehér darabkák a nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 6.

Maniac

2014. január 13.

Anyu borzasztóan hiányolja a régi változatot, amit hosszú évek óta használt. Az új zsírosít, nem formáz, nem tudja vele "belőni" a haját, csak felmérgeli magát minden áldott reggel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sorbitol, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Oleth-5 eu 3 2

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3