Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 14.

Kategória:   Testápolók

Értékes olajokkal kényezteti a bőrt. Masszázshoz is alkalmas.

Vegán.

dynah13

2018. november 2.

Kellemes illat, kellemes erzes, puha bor / selymes haj. Az en elvarasaimnak maximalisan megfelel, meghozza nagyon jo aron. Szuper termek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

stellacadente

2017. október 14.

Van benne egy kis finom babaolajra emlékeztető illat, nagyon szeretem. Kellemesen hidratál, még nyáron is szeretem használni, amikor a 40°-ban nem veszek harisnyát és a combom kidörzsölődésre hajlamos. Nekem 5 csillag, csak sajnos egy ideje minden DM-ben csak hűlt helyét találom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Nikolett636

2016. november 10.

Nagyon finon nem tolakodó illata van! Zuhanzás után szoktam a még vizes borombe belemaszírozni, vagy fürdés közben a fürdővízbe csepegtetni. Puha és jó illatú lesz tőle a böröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

Babakalacs

2016. július 18.

Nagyon szeretem ezt az olajat az illata csodas es a borom csak ugy issza es utana csudipuha vagyok. Es masszazshoz is remek es az illatat a parom is imadja. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

DFI

2016. június 11.

Szeretem a balea testolajait, a hajamra is használom és ennek különösen kellemes illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 11.

Syssy38

2016. április 24.

Pár napja használom és nagyon megszerettem. Finom illata van, könnyen beszívódik és sokáig tart a hatása. A felkaromon lévő pici pöttyöket is eltüntette...szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate