Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 9.

Kategória:   Testápolás

Érzéki, keleties pacsuli és vanília illattal. Könnyed felfrissülés testnek és léleknek.

PinkMcFreeze

2018. július 13.

Nagyon kellemes illata van! (: Picit tartottam tőle, hogy erős illata lesz, de nagyon kellemes ez a keleti hatású illat! (: A vanília az uralkodó jegy, de érezni valamennyire a fűszeres illatot is. Sajnos egyet kell értenem a korábbi hozzászólásokban leírtak egy részével, hogy a bőrön tényleg nem terül szépen, pedig próbáltam kis adagot kivenni és eléggé olajos a bőr miután lemostam. Sajnos nálam az ilyen olajos dolgok nem jönnek be! A radírozó hatása enyhén közepes és még finom voltam a megfogalmazással. Szerintem vannak ettől jobb testradírok is, de az illata valóban elbűvölt, emiatt jár a 4 csillag tőlem! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Sisszy

2017. november 7.

Nagyon imádtam ezt a "bőrradírt", ahhoz képest, hogy nem mondanám bőrradírnak. :) Zselés állagú, picit fel szoktam higítani a fürdővízzel, ekkor tejes állagúvá válik. Nagy radírozó hatása nincs, viszont nagyon jó az illata és utána már tesápoló nem szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

eperturmix

2017. július 5.

Nem dobtam nagy hátast.Az illata jó,tetszik ez a keleties füstölős beütés,de az enyémben elég enyhén érződik,max a tégelyből vagy a kezemen,használat közben már szinte semmi.A tégelyes kiszereléssel is kibékülnék,de ahogy hozzáérek vizes kézzel,felhabozódik,kifehéredik,problémát nem okoz,csak na,olyan frusztráló.Hatásilag meg inkább olyan közepes.Nem mondom,hogy rossz,mert simának érzem utána a bőröm,de azért mégis olyan érzésem van,hogy ezek az apró szemcsék bizony nem viszik le az elhalt hámsejteket.Szerintem gyenge.Elhasználom,de más után kell kutassak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

micirpicir

2017. július 2.

Úgy látom mostanára eltünt az üzletekből. Az utolsó pillanatban még sikerült vennem egyet, nagyon kíváncsi voltam rá. Sajnos elővigyázatlan voltam, bontott példányt hoztam el az üzletből, így nem tudom, hogy eredetileg is masszív gyümölcskocsonya állagú volt-e. Az illata kellemes, és a radírozó hatása is, azonban nagyobb csomókban esik le rólam, nem terül szépen a bőrömön. Továbbra is keresem a pénztárca-barát testradírt, egy TBS-re nem szívesen adnék ki annyi pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Fruzsci

2016. július 16.

Most jutottam el odáig, hogy nekem kell bőrradír..:D eddig nem igazán érdekeltek, de most már mindenképp szerettem volna kipróbálni. Hol máshol ha nem a krémánián néznék utána, hogy melyik a legjobb :P Igazából azért esett a végén erre a választásom, mert imádom a vanília illatát illetve teljesen oda meg vissza vagyok a tégelyes kiszerelésekért :D (magam se tudom miért:)) Mivel ez az első ilyen termékem nem is igazán tudtam, hogy mire számítsak, de húúú nekem ez nagyon bejött!!:-) Annyira jó érzés volt ezzel végig radírozni a bőrömet ráadásul az illatáért odáig vagyok!:D Az előző hozzászólásokból tanulva egy adagot kiszedtem a tégely tetejébe és azt oszlattam el magamon. Viszont én a boltba tökre meglepődtem, valamiért nagyobb kiszerelésre gondoltam, de így is teljesen meg vagyok vele elégedve!:D Úgy érzem nálam újravevős lesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Heloise

2016. február 22.

Ezmiez?? Ugyanazt az terméket használom mint ti lányok? Mert bár imádom a Balea termékeket, a citromfüves olajos testradírért egyszerűen odavagyok, ennél szerintem eltévesztették a kategória besorolást. Ennek az égegyadta világon semmi köze a test konkrét radírozásához, hiszen alig van benne szemcse, ha van is olyan finom hogy ezzel maximum csak simogatni lehet a bőrt, elhalt hámsejteket biztosan nem fog eltávolítani. Ahogy vizes kézzel az ember lánya belenyúl a tégelybe, fehérré változik a cucc, elkezd habzani, amit végképp nem értek, így bizony még a látványa sem valami guszti. Egy kellemes spa-élményre bizonyosan jó (amolyan szappan helyett kvázi, meg hogy érezzük most valami mást kentünk magunkra szappan helyett), de sajnos ennyi is a tudománya. Nagyon sajnálom.

Update: Natalie véleményének hatására adtam neki egy újabb esélyt. Jobban belenyúltam a tégelybe és találkoztam jópár lágyabb szemcsével, úgyhogy mindenképp adok neki pár plusz csillagot. Persze ettől még nem lettünk haverok, ha elfogy nem veszem újra. Radírozott kicsit, illatozott kicsit, de a törölközés után sajnos semmilyen hidratáló hatását nem tapasztaltam, némán és alattomosan tűnt el a bőrömről...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 22.

LadyLatte

2015. július 4.

Túl van az első használatán a kicsike :) engem ez a fekete-arany kollekció nagyon megfogott, pont a kedvenc illatstílusom, igényes és esztétikus csomagolás és még az áruk se hú de vészes... A testradírt dekoltázsra és mellre használtam, puha lett tőle a bőröm nagyon. Kicsit furcsa, nekem eddig tubusos bőrradírjaim voltak, még szoknom kell ezt :)

Update: nem véletlen nem adtam rá 5 csillagot... kicsit nekem felhabzik, a víz miatt gondolom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

natasa

2015. június 22.

Nahát, miket tud ez a Balea... Ez is nagyon jó kis cucc! Az illata teljesen elbűvölt. Én nagyon szeretem az igényesen fűszeres, keleties illatokat, és ez is az.
Nagyon kellemesen radíroz, puha lesz a bőr, és hosszan tartja ezt a finom illatot. Nem akarom naponta használni, de most még az illata miatt nem nagyon tudok leakadni róla. A csomagolása is tetszik. Az összetevők meg szintén nagyszerűek, így tovább Balea!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sucrose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.