Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2018. október 1.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem
Az alkoholmentes Balea dezodor az érzkeny bőr számára is megfelelő ápolást nyújt egész napon át.
Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Laura2000

2018. július 5.

Ha nincs 40 fok akkor tökéletesen szuperál :)
Az illatáért oda meg vissza vagyok, egyszerűen isteni.
Ha rákenem a frissen borotvált hónaljamra akkor sem csíp, sőt kicsit szerintem ápol is minimálisan.
És 300 Ft-ért vettem a Dm-ben. Ennyiért a hülyének is megéri kipróbálni :D
A nem nyári hónapokra kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Ha nincs 40 fok akkor tökéletesen szuperál :)
Az illatáért oda meg vissza vagyok, egyszerűen isteni.
És 300 Ft-ért vettem a Dm-ben. Ennyiért a hülyének is megéri kipróbálni :D
A nem nyári hónapokra kiváló.

udvann

2018. június 11.

Borzasztó. Olyan oroszlánszagú leszek tőle/mellette, hogy az közterületen felérne egy vegyi támadással. Egyetlen pozitívum az illata, és őszintén nem értem, hogy miért sensitive, amikor a másnaposan borotvált hónaljamat kicsípte. Semmiképp sem ajánlott olyannak, aki normál vagy kicsit erősebb módon izzad, hacsak nem akar állandó ülőhelyet a tömegközlekedési eszközökön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Vicamici

Korcsoport: >54
2018. május 1.

Nagyon tetszik a finom kis púderes illata. Szerintem extrán izzadósoknak nem annyira jó, de nekem bevált. Reggel bekenem magam és este még érzem a hatását. Nem viszketek tőle, nem irritál, ezért már másodszorra vettem meg. Van egy hülye szokásom, és úgy néz ki ez bevált. Bekenem magam a golyóssal, majd száradás után ráfújok a spray változatból is. Mikor így használom, akkor még este is érzem az illatát még akkor is, ha kicsit izzadok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 1.

faragoanita

2018. március 24.

Én régóta ezt használom. Nekem csökkenti az izzadást, nem várom el, hogy megszüntesse, mert fontosabb, hogy ne legyen alumínium só tartalma. Kellemes az illata, bár lehetne illatmentes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

zsuzsa84

2017. december 7.

Kellemes illatú, az izzadást nem gátolja mivel alumínium só mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

Kellemes illatú, az izzadást nem gátolja mivel alumínium só mentes.

DikieGirl

2017. július 2.

Hát. Nagyon vegyesek az érzelmeim. :D
Nehezen szárad meg, az illata számomra teljesen oké, szeretem az egyszerűbb illatokat. Őszintén szólva kicsit elnyomja az izzadság szagát, de nem gátolja meg. Semleges. Ellehet élni vele és nélküle is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Hát. Nagyon vegyesek az érzelmeim. :D

Kise

2017. június 3.

Nem pont ugyanez a termék, mert az enyém alumíniumsó és alkoholmentes. Szeretem, mert illata kellemes.Bár nem véd tökéletesen, de nem is ez a célom vele, hanem az, hogy hétvégi semmittevős napokon védjen, felváltva a Dove alumíniumos dezodorjaimat, amelyeket hétközben használok. Egyébként illata egy régi retrós 8x4- re emlékeztet, afféle nem bonyolult, hagyományos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 3.

hadri

2017. április 12.

Az alumíniumsó és alkoholmentes változatát próbáltam. Illata nagyon jó, nem erős, nem irritálta a hónaljamat és a ruháimat sem színezte el. Nem vártam, hogy az izzadást gátolja (mivel alumíniumsó mentes), úgyhogy meg voltam vele elégedve, nem volt izzadságszagom amikor ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

d0rk4

2016. november 10.

Olyan érzésem volt, mintha több szempontból is rosszabb lenne a helyzet vele, mint nélküle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

oviki

2016. július 19.

Nekem tökéletesen bevált. Az illata is tetszik, lágy, rajtam nem alakul át műanyag illatúvá. Most vettem kb. 1 hónapja, nekem jól működik. Igaz, hogy 30 fok felett úja kell használni, de ennyi pénzért nemis várok többet.Nagyon jó ár-érték arány. Amíg megmosom a fogam, addig meg is szárad, ez sem probléma szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract