Balea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabonikolett120, Módosítva: 2020. augusztus 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A görgős meleggyanta gyorsan és hatékonyan távolítja a el a felesleges szőrzetet a kar, láb, hónalj felszínéről és a bikinivonalról. Az eredmény csodálatosan, akár 4 héten át tartó sima bőr. Rendszeres használata esetén a szőr finomabban és puhábban nő ki.

AkInImOd

2020. szeptember 9.

Én picivel drágábban vettem még a koronavírus berobbanásakor... Katasztrófa. A Balea gyantacsíkjait arcra nagyon szeretem, évek óta azt használom, de lábra gondoltam hatékonyabb a melegített változat. Itthonra nagyon macerás alkalmazni, emellett mindenhol máshol folyik, mint ahol kellene, és ha véletlen vizes lesz a görgőfeje (ami simán előfordulhat melegítéskor), akkor vége a dalnak.

Emellett én eltettem fektetve a dobozába... és kifolyt, a dobozt is átáztatva. De hidegen??? Mondom oké, felállítva teszem el és jól elcsomagoltam zacskóba. Érdekes módon abból is kifolyt, pedig senki nem bántotta, nem tartottam meleg helyen... örültem, hogy kidobhattam. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glucose, Glycerin, Propylene Glycol

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.