Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 3.

Kategória:   Kézkrémek

Hidratáló kézkrém dinnye és ribiszke illattal, mely védi a bőrt a kiszáradástól és lágy regenerálást nyújt.

mamendesz

2018. július 5.

Az illata és a csomagolása remek, de sajnos túl folyós és szinte semmit se hidratál. Elhasználom, de újravenni tuti nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Ralynna

2018. február 20.

Megtetszett a csomagolása és az illata, azért vettem meg, de akinek érzékeny bőre van, az vigyázzon vele. Az enyém nem bírta, tele lett apró pici piros kiütésekkel tőle (és biztos, hogy ez volt a ludas), sajnos meg kellett válnom tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

sprefectesse

2017. december 2.

Az illata kellemes, viszont alig hidratál. Nálam szerencsére nincs utána az olajos érzet, ezért lehet, hogy a táskámban elhordozom még egy darabig, de összességében nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

Erina

2017. szeptember 13.

Az illata és a csomagolása miatt vettem meg. De sajnos nem vált be. Nagyon híg és vizes állagú, nem hidratál eléggé, a tubusból kinyomva pedig már az illata sem túl jó. Lehet én fogtam ki rosszat, de nem lehet rendesen vissza pattintani a tetejét sem. Három használat után kidobtam, pedig nem szeretek ilyet tenni, és szökő évente egyszer fordul elő, de sajnos ezt nem bírtam volna elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

adrika128

2017. augusztus 6.

Az illata isteni, a hidratálásával sincs problémám. A kiszerelése is tetszik, kis táskában is elfér kényelmesen. A problémám a felszívódásával van, pontosabban a nem felszívódásával. Nem issza be a kezem teljesen és, ahogy korábban is írták kissé ragacsos/olajos érzetet hagy maga után...engem ez eléggé zavar, nyáron pláne. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

springee

2017. június 14.

Az aranyos, kicsi, praktikus kiszerelés, valamint az illat miatt vettem meg. És a pozitívumok ennyiben ki is merülnek. Nagyon nehezen szívódik be, furcsa, olajos érzetet hagy maga után, és szinte bármennyit rákenhetnék, akkor sem érzem azt, hogy puhává és hidratálttá vált a kezem. Nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Szninka

2017. február 26.

Ennek a terméknek leginkább a csomagolása és a tubusa fogott meg igazán🤗
Az illata nagyon finom dinnyés🍉🍉
De a hidratálása nem igazán jó😒
De ennek ellenére jó kis termèk és még táskabarát is🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Ennek a terméknek leginkább a csomagolása és a tubusa fogott meg igazán🤗
Az illata nagyon finom dinnyés🍉🍉
De a hidratálása nem igazán jó😒
De ennek ellenére jó kis termèk és még táskabarát is🙂

Takaro

2017. február 2.

Tok jo a csomagolasa, az illata mint a dinnyes Orbitnak, isteni. Hig, mint a Balea testapolok, de azoknal jobb. Mondjuk 600 Ft-ert dragabb, mint szokott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

HardCandy092

2017. február 1.

Egyértelműen az illata miatt vettem meg, nem fűztem hozzá sok reményt, de kellemesen csalódtam. Abszlút jól hidratál, könnyű krém, az egyetlen, ami nem tetszik az a kiszerelés, annyira folyós krém, hogy ebből a tubusból képtelenség a megfelelő mennyiséget nyomni vagy kevés vagy sok, de inkább sok és ez engem azért egy kicsit bosszant.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Cinti94

2017. január 20.

Eloszor a csomagolasa fogott meg, aztan megszagoltam es nem volt kerdes, hogy jon velem szepen haza!😁 DE! Sajnos hidratalasa igy telre edeskeves, egy vizes allagu konnyu kremrol beszelunk, nyaron pedig azert nem leszunk joban, mert a melegben nem birok elviselni semmit a kezemen, na de ez mar az en problemam, ha valaki nyaron is szereti kenegetni a kezet, annak nagy szerelem lesz☺️🌸 Hidratalasa miatt vonok le 1 pontot, de igazabol nem tehet rola, hogy telviz kozepen dobtak polcra☝🏼😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak