Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 20.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Hidratáló kézkrém papaya illattal és olívaolaj kivonattal.

A trópusi papaya illatú kézkrém ápolja és hidratálja a kezeket. A panthenol és olívaolaj gondoskodik a bársonyosan puha bőrérzetről.

MedicineDerm

2017. június 19.

Iszonyatosan túl van parfümözve... Pedig jó illat lenne, ha nem lenne ilyen erős... Amúgy gyorsan beszívódik, nem hidratál különösebben jól, de ennyi pénzért nem is várom el tőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

kovacs.orsolya90

2017. január 24.

Az illata isteni. Olcsó. Jól hidratál. Enyhén zsíros. Hasonlít a classic nivea krémhez,de annál azért kevésbé zsíros. Minden illatát ki fogom próbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Sipor

2016. december 30.

Nekem bevált, mint a Balea kézkrémek általában. Nagyon szerettem az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Nekem bevált, mint a Balea kézkrémek általában. Nagyon szerettem az illatát.

Kesudio

2016. december 10.

Büdös, kenés után nem sokkal ugyanolyan száraz a kezem, mint előtte, és nehezen szívódik be. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 10.

LanaWattson

2016. szeptember 11.

A boltban nagyon megtetszett az illata, ezért vettem meg. Aztán valahogy a saját kezemen már nem volt olyan jó az illata. Mindenesetre elhasználtam, bár nem ment gyorsan. Nem kellett belőle sok, mert nem igazán szívódott be gyorsan, utána zsíros-csúszós-vizes réteget hagyott a kezemen. Újra nem fogom venni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Zsokaa

2016. május 14.

Leárazva vettem. Szerintem inkább kókuszos illata van. Átlagos kézkrém. Valamennyire hidratál. És ha jól emlékszem rendesen beszívódott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

filmszalag7

2016. május 14.

Nekem annyira nem jött be. A boltban még nagyon tetszett az illata, a későbbiekben már annyira nem. De ha ezt nem is nézem, akkor is nehezen szívódik be, nagyon vizes érzete van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

hnikolett

2016. április 10.

Az illata jo, eleg nehezen szivodik be, bar eleg vizes. Miutan beszivodik, kicsit ragacsos erzetet hagy:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

HontiAgi

2015. november 14.

Update: URAMISTEN VÉGRE ELFOGYOTT!!! Már nem is tudom mikor vettem, szerintem minimum egy éve, és eddig hősiesen kitartott. Sokáig elég az tuti, főleg hogy baromi kevés kell belőle. ez is vele az egyik bajom, hogy kevés kéne, de könnyű túladagolni és akkor dörgölhetem magamon egészen a könyökömig egy örökkévalóságon át, akkor se szívódik be és furcsa réteget is hagy a bőrön ami engem kifejezetten idegesít. Hidratáló képessége szerintem max a normál bőrnek elég, bár nekem már így ősz elején is kevés volt már. Ami viszont meggyőzött arról, hogy ne akarjam újravenni, az az illata. Bevallom nem volt még alkalmam élőben papayát szaglászni, de szerintem biztos nincs ilyen mű szaga. Tömény, édes, émelyítő. Alig vártam, hogy végre a végére érjek, viszont ezt nagyban nehezítette, hogy nehezemre esett érte nyúlni, még akkor is ha minden más krémet száműztem a táskámból, hogy csak erre legyek rászorulva. Köszönöm többet nem kérek belőle.

Baromi jó illata van :) ő a jelenlegi táskába bedobálós, előadáson unalomból elkenegetős kézkrémem. Kevés elég belőle, sokáig elég...igazából olyan sokáig hogy kicsit már kezdek ráunni, de ez az én egyéni problémám. Azért csodákat nem művel a nagyon durva helyzettel, de egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Amphitrite

2015. október 3.

Elég vizes krém, szinten tartáshoz megfelelő vagy csak egy gyors megoldásnak, de nem hidratál eléggé hosszútávon. Nehezen szívódik be, viszont az illata nekem tetszik. Amikor utazom a vonaton, akkor szoktam használni, mert az utazós táskámban tartom. Viszont ha itthon vagyok egy sűrűbb krémre is van időm, hogy az beszívódjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.