Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. január 12.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Igénybevett és töredezett bőrre

Parfümmentes receptúra a hideg ellen. A Balea kézápoló koncentrátumot aktív hideg elleni védelemmel kifejezetten  az igénybevett, töredezett kézbőr ápolására fejlesztették ki. Bőrnyugtató hatású, segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

NadjaBlue

2019. május 7.

A legnagyobb bajom vele a kiszerelése. Borzasztó kiimádkozni belőle a krémet, először én is azt hittem, hogy csak peches voltam és valaki a boltban kinyomta a felét, de az itt olvasott vélemények alapján úgy tűnik, hogy ennél a krémnél ez a normális. Maga a krém egyébként nem rossz, legjobban az összetevőinek örülök, nem súlyosbítja az ekcémámat. Testes krém, lassan szívódik fel, de korrektül hidratál. Nem egy csoda, de vészhelyzet esetére a táskámban hordtam. A teljesen kirepedezett kezeket nem rakja rendbe, arra ott van a gyógyszertári krém, de szinten tartáshoz és megelőzéshez megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

TheNancy07

2018. december 12.

Tavaly télen használtam, mert a nagy hidegben képes véresre kirepedezni és kiszáradni a kezem... Szóval kellett valami extra jó ápoló krém. Ez bevált, bár nehezen szívódott be, inkább este használtam lefekvés előtt, majd reggel a kézfejemre kentem, úgy kordában tudtam tartani a szárazságot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

macskusz

2018. október 31.

Télen használtam, szépen rendbetette a kiszáradt kezemet, viszont nagyon nehezen szívódott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

akica

2018. június 28.

Jól hidratál, hamar beszívódik, viszont hogy egy furcsa réteget maga után, ami kicsit kényelmetlenné teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

cicaaholdrol

2018. április 14.

Este lefekvéskor használtam. Hihetetlen gyorsasággal szívta be a kezem, és 5 perc múlva már olyan volt, mintha be sem kentem volna. Van ennél sokkal jobb Balea-s kézápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Anheszenamon

2018. április 8.

Télen a hideg és a szél miatt hajlamos kiszáradni a kézfejem. Ez a sűrű krém nekem tökéletesen jó arra, hogy pikk-pakk rendberakja. Kissé szilikonos érzetet nyújt de engem nem zavar. Egy észrevétel: a Lidl Cien márkàjának SOS kézkréme teljesen ilyen állagú és ugyanazt a végeredményt nyújtja csak kicsivel nagyobb kiszerelésben és 350 ft körüli áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

rakosinora

2018. március 9.

Nekem túl sűrű. Napközbeni használatra nem is szeretem, mert nagyon vastag. Hidratálás csak a következő kézmosásig él. Semmi extra. Régen a Neutrogena kézkrém volt ilyen állagú, azóta már mindegyik márkánál találok ilyen "koncentrátum" elnevezésűt, és mindegyik ugyanolyan csumegás. A flakonból alig lehet kinyomni, hát nem lesz újravevős. Ócsó hús...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Bubucim

2018. február 10.

Tavaly télen vettem, de még mindig van benne. Az igazán kiszáradt kezemmel nem tudott mit kezdeni, picit, ideig-óráig hidratálta csak. Az állaga és a szaga (mert ennek tényleg az van), ami miatt még mindig félig van a tubus. Kinyomni is kínszenvedés. Az ilyen aprócska, nagy hidratáló hatást ígérő kézkrémektől elvárnám, hogy kis mennyiség kelljen. Nem azt mondom, hogy fél tubussal rá kell kenni a kezemre, de azért egy mogyorónyi nem elég. Téli védőkrémekben is van ennél jobb. Talán nem véletlen, hogy már nem gyártják?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

slytherclaw

2018. január 6.

Eredetileg apukámnak vettem, mert utálja az illatosított kencéket, viszont a gyógyszertári krémek rendszeresen ráromlanak kihasználatlanság miatt. Nos, első használat után közölte velem, hogy "ennek szaga van" :D Szerencsére hajlandó volt tovább használni, szépen rendbe is tette a csiszolópapír szárazságú kezét. Mostanra az egész család rácuppant, mert a tubusos kiszerelés jóval praktikusabb, mint tégelybe nyúlkálni, nem is beszélve arról, hogy sokkal olcsóbb, mint bármilyen kézkrém, amit eddig használtunk. Nagyon jól hidratál, kevés is elég belőle és sokáig kitart a hatása (=nem csak a következő kézmosásig).

Update: Ahhoz képest, hogy milyen vonakodva kezdte használni, apukámnak sikerült egy hatalmas készletet felhalmoznia ebből a kézkrémből, szerintem már minden helyiségben tart egyet. Ennél nagyobb elismerést egyetlen termék sem kapott még tőle, úgyhogy csak ajánlani tudom mindenki másnak is, aki nem szereti az illatosított krémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Ennie86

2018. január 2.

Jó testes kis téli kézkrém. Az én kezeim nagyon szereti. Hamar beszívódik. Illata szinte semmi. Teljesen megérte az árát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pseudoalteromonas Ferment Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment