Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mellesleg, Módosítva: 2013. szeptember 17.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kifejezetten a hideg időre kifejlesztett kézkrém koncentrátum.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Csilla26

2013. december 5.

Nagyon szeretem, mert hamar beszívódik és puha, bársonyos lesz tőle a bőröm.
Nekem, nagyon hamar kiszárad a kezem, a körmöknél betöredezik nem bírja még az enyhe hideget sem. 10 foknál már jelentkeznek a tünetek. Ezzel csak bekrémezem reggel indulás előtt és egész délelőtt kitart a hatása. Az illata elhanyagolható, valójában nincs is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 5.

Nagyon szeretem, mert hamar beszívódik és puha, bársonyos lesz tőle a bőröm.

zsannasko

2013. december 1.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nagyon jó ez a krém. Könnyen kiszárad a bőröm, főleg télen. Kipróbáltam sok krémet, nagy gyártókét is, de csak ez vált be. Az illata semmi extra, de kellemes, viszont a hatása az annál jobb. Puhít, hidratál és óvja a bőrt. Nekem mindig van a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

petraaa

2013. április 27.

Szuper kézkrém:) Jó választás volt, csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Szuper kézkrém:) Jó választás volt, csak ajánlani tudom:)

timilla

2013. április 26.

Télen ez volt az életmentő kézkrémem, nagyon szépen rendben tartotta az iszonyú száraz bőrömet. Az egyetlen dolog, amit nem szeretek benne, hogy ragacsos réteget hagy maga után, ezért csak a kézhátamra kenem, a tenyeremre és az ujjaim belső felére nem, mert ott megőrülök ettől a ragacsos érzettől. Ezzel együtt nagyon szerettem, még kézmosások után is tartott a hatása, jövő télen biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

Mila85

2013. március 8.

Hmm, egész jó. Akartam egy kisebb kézkrémet a bulitáskába meg amúgy is elfogyott amit a táskámba hordok. Nagyon szuper hogy illatmentes, végre. Akárhányszor be tudom kenni vele napközbe is a kezem, nem csapja meg az orrát senkinek. A hatása is hosszan tart, hamar beszívódik, de mégsem az a "mintha nem kentem volna semmit". Ezzel együtt még egy kézkrémet használgatok éjjelre, de azt se mindig. Jól el vagyok velük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

Lisa Simpson

2013. január 26.

Én is csak úgy lekaptam a polcról, mert nagyon olcsó, és gyorsan kellett valami... Nagyon jó az állaga, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

yoyo85

2012. december 21.

Számomra tökéletes! Féltem tőle, hogy túl zsíros lesz, de egyáltalán nem. Pont jó. Télen nagyon kiszárad a kezem, ettől viszont sokáig puha marad. Nyáron az Alverde körömvirágosat használom, de télre azt hiszem maradok ennél. Engem egyáltalán nem zavar, hogy nincs illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 21.

nycole

2012. november 23.

Nem rossz kézkrém, de nem az igazi. Csak úgy lekaptam a polcról, meg sem szagoltam, úgyhogy meglepődtem mikor először felkentem. Én is bánom hogy illatmentes, amúgy jobban tetszene. Viszonylag gyorsan beszívódik, de hagy egy enyhén zsíros réteget a kezeimen, amit nem szeretek. Ettől azért még elhasználom, mert teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Bogcsika

2012. augusztus 31.

Jó kis kézkrém, tényleg elég zsíros,de jól beszívódik. Kár, hogy illatmentes. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

bunnyberry

2011. december 31.

Minden este ezzel kenem a kezem és a hideg téli időben is puhák maradnak a kezeim :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Pseudoalteromonas Ferment Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.