Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Licsi és rózsa illattal

Erina

2016. november 8.

Itt vettem egy bontatlan flakont. Könnyű, lágy krém, hamar beszívódik, nem hagy semmi plusz réteget, érzetet a bőrön viszont szépen hidratál. Én inkább a licsit érzem, a rózsát kevésbé. A pumpás kiszerelést nagyon szeretem, praktikusabb mint a tubusos, tégelyes verziók. Ha kifogy és nem rukkolnak elő újabb remek kiadással, ezt a flakont fogom feltölteni 😉 Bár kiadós mennyiség van benne, két pumpálásnyi elég belőle egy használatkor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Black Fairy

2016. május 14.

Lassan szívódik be, fura érzetet hagy, de az állaga nagyon kellemes, nem zsíros...A hidratálása most (tavasszal) bővel elég, de hűvösebb időszakokban nem hiszem, hogy elég lesz...A kiszerelése két plusz pontot is ér: az egyik, hogy hatalmas mennyiséget kapunk, és ez a pumpás adagolás nagyon kényelmes...
Az illata egész kellemes, bár én nagyon kiérzem belőle a rózsát is, és azt nem kedvelem...(a pontot nem ezért vonom le)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

katenn64

2016. március 7.

Nagyon szeretem az illatát, könnyed kézápoló, nyárra megfelelő, de hidratálni nem tud, elég hamar beszívódik. Nekem külön tetszik a praktikus pumpás kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Loona

2015. szeptember 22.

Hát nekem ez a krém most nagy szerelem lett... :)

Augusztus végén, új kézkrémet keresve szemügyre vettem a csinos lila csomagolást a dm polcán, de végül féltem vaktában megvenni és a polcon hagytam. Hazaérve viszont rákerestem az itteni véleményekre, és dandy "híg állaga ellenére..." véleménye azonnal meggyőzött arról, hogy ez bizony rossz döntés volt. Én pont a hígabb kézkrémeket kedvelem, még éjszakára, alvás előtt felkenve is zavar a sűrű, nehezen beszívódó krém a kezemen, így nagyon nehezen találok megfelelő állagút (aztán mikor megtalálom az igazit, arról általában kiderül, hogy limitált :P ), így pár nap múlva, mikor megint volt lehetőségem arra járni, szaladtam is vissza a dm-be, ahol viszont már csak a krém hűlt helyét találtam. Ezután jött a mérgezett egér-rohangálás, és mikor már jóformán feladtam a dolgot, "sebaj, úgyse tudom, mit vesztettem, biztosan büdi volt, stb", a múlt héten az X+1. dm-ben hirtelen mégis találtam belőle. Vettem is gyorsan egyet, és azonnal befogtam :)

Jelentem: imádom az állagát, híg, könnyen eloszlatható, nem kell dörgölni, csak mintha jobban kezet mosnék, és már be is itta a bőröm és megszűnt a húzódás, ha pedig akár 1-2 óra múlva kezet mosok, nem érzek nyálkás krémmaradék-réteget a kezemen (ez a másik, amivel a világból ki lehet kergetni, brr!). Nekem az illata is tetszik, mostanában rájöttem, hogy én bizony szeretem a rózsaillatot :D és a licsit is érezni, meglepően jól illenek egymáshoz. A csomagolás színe és formája szintén tetszetős, a pumpás megoldás pedig praktikus (így talán kevésbé romlik meg a krém, mint egy nyitogatott tubusban), bár ezt még szoknom kell, mert egy egész nyomásnyi nekem nagyon-nagyon sok lenne, még tanulgatom, hogy mennyi a pont megfelelő, arra pedig kíváncsi leszek, hogy a végén a flakon alján levő maradék krém kivarázsolásához mennyit kell majd ügyeskedni.

Az én kézfejemen a bőr szerencsére nem száraz/száradásra hajlamos, így szuper regenerálásra ritkábban van szükségem, inkább arra használok kézkrémet, ha fokozott kézmosástól vagy az időjárástól érzem, hogy kicsit húzódni kezd a bőröm, erre pedig tökéletes ez a krém - sőt, a hétvégén még a tisztítószeres vízben gumikesztyű nélkül pancsikolás után is szépen helytállt (ebből azért próbálok nem rendszert csinálni, nemrég kilukadt és elfelejtettem újat venni :P ), de azért szárazabb, száradásra hajlamosabb, igénybevett kézfejre szerintem nem lenne elég hidratáló. Nálam viszont most tényleg nagy szerelem, úgyhogy bő egy hét használat után vissza is szaladtam abba a dm-be, amelyikben sikerült megtalálni, és betankoltam belőle még két flakonnal. Ha hosszabb használat után bármi változást észlelnék, mindenképp frissítem majd az értékelést. Most már csak az bánt, hogy az akciózás-elfogyás alapján már megint egy limitált krémet sikerült kifognom, úgyhogy ha ez elfogy, megint kezdhetek keresgélni - de ezen ráérek majd valamikor 2017-ben aggódni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Hát nekem ez a krém most nagy szerelem lett... :)

Ophelia

2015. augusztus 10.

Az utolsó darabot vettem meg az üzletben, ráadásul akciósan. Szeretem a rózsaillatú krémeket, a licsi meg hozzáad egy kis nyáriasságot, nagyon kellemes. Nincs egy vad hidratálása, viszont gyakori használatra teljesen jó, pillanatok alatt beszívódik, még ha kicsit sokat is nyomok belőle.
Összességében vannak sokkal hatékonyabb kézkrémek, de nyári körülmények között jól esik használni, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

mosomaci

2015. július 24.

Azt hittem első leszek a termék értékelésében, de megelőztek :) És csak egyetérteni tudok! Szeretem az illatt, virágos, de van benne valami picit savanykás is. Nálam nagyon rövid ideig ragad, de nem is spórolok vele. Én kifejezetten a munkahelyemre - irodába - vettem a pumpa miatt, és kijelenthetem, hogy lábápolónak is bevált :D Papucsban vagy szandálban jövök dolgozni és reggel az első dolgom, amíg a számítógép betölt, hogy alaposan bekrémezem a meztelen talpam-lábam egészen térdig :P Két-két pumpálás lábanként és pár perc kell, amíg beszívódik. Az illatos krém miatt parfüm sem kell (ilyen melegben nem is tudnék viselni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

dandy

2015. július 22.

Nappalra tökéletes kézkrém, kézmosás, mosogatás után. Híg állaga ellenére jól hidratál, könnyen, gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzés és nagyon jó az illata, a kiszerelése kiadós (300 ml) és praktikus a pumpás flakon. Ár érték arányát tekintve 5*, bár vannak jobb kézkrémek és éjszakára illetve télre azért mást választok, de engem meggyőzött. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.