Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 12.

Kategória:   Szappanok

Folyékony szappan zab és homoktövis kivonattal, mely gyengéden tisztítja a kezeket és megőrzi azonak nedvességtartalmát. Vegán termék.

szirmi

2019. április 29.

A dizájn fogott meg és kíváncsi voltam a beltartalomra. Az illata annyira bejött, hogy rohantam másnap megvenni egy újabb akciós flakonnal. Az én bőrömnek teljesen oké, nem szárít, tuti az egyik kedvenc marad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 29.

eperturmix

2018. május 15.

Mind a három,amelyik ilyen csomagolást kapott megszagoltam,isteniek,legszívesebben elhoztam volna mindet,de az erősen túlárazottságuk miatt mégiscsak döntenem kellett,így ő jött.Nagyon finom az illata,kár,hogy nem marad meg tovább.Szeretem az állagát is,a dizájnos csomagolást (mondjuk azt pont nem tudtam kihasználni,akkor vettem új szappantartót,beletöltöttem),engem nem is szárított.A termékről rosszat mondani nem tudok,nem kizárt,hogy kipróbálom a másik kettőt is,de csak szép lassan,azért ezer forintot elkérni egy szappanért,főleg egy olyan cégnél,akitől megszoktuk a pár százas kézmosókat,kicsit túlzás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

natasa

2018. március 29.

Jónak tűnt először, tetszett. Egy hónapja használom, még van benne, de sajnos nagyon szárít. Biztos, hogy nem veszem meg újra. 5 csillagról módosítok kettőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 29.

kovacsagi0629

2018. március 26.

Kicsit drágálltam, mert eddig egy 300 ft-os utántöltőt vettem de nekünk bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Kicsit drágálltam, mert eddig egy 300 ft-os utántöltőt vettem de nekünk bejött!

cintialaura

2018. február 16.

Elsőre kicsit sokalltam, de megvett a dizájn, ha úgy adódik utántöltő szappant is jó lesz beletölteni. A szappan maga nagyon jó illatú, kellemesen habzik és megfelelően tisztít. Nem szárítja a kezet sem. Újravenni az ára miatt valószínűleg nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol