Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 26.

Kategória:   Szappanok

Skandináviából származó méz és komló kivonatot tartalmazó folyékony szappan, mely gyengéden tisztítja a kezeket és megőrzi azoknak nedvességtartalmát. Vegán termék.

szeliger

2020. május 4.

Inkább csak megszoktuk, mintsem szerettük, amit az is mutat, hogy csak mostanra fogyott el. Majdnem két éven keresztül rakosgattam ide-oda, a wcből a fürdőszobába, hogy szem előtt legyen, de mindig másért nyúltunk.
Én is főleg a csomagolás miatt vettem meg, egyébként inkább csalódást okozott. Az illat visszafogott, kissé savanykás, a kéz bőréhez pedig azért olyan nagyon nem kíméletes, mint amennyire ígéri, nekem mindig húzódott kézmosás után a bőr a kezeimen. Mindehhez még jó drága is volt, most meg már talán nem is kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 4.

Lills

2019. január 26.

Kezdeném azzal, hogy gyönyörű ez a csomagolás, már csak azért is megérte megvenni :D Másrészt pedig maga a szappan is nagyon jó, az illata isteni, és sokáig érzem is a kezemen, miután használtam :) Nem vettem észre hogy szárítana, viszont jól habzik, jól tisztít, és tényleg az illata.. odavagyok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

birdie

2018. szeptember 9.

Az adagolója miatt vettem, mert szeretném tovább használni más termékkel. Egyébként nem adtam volna ki ennyi pénzt szappanert. Kellemes, visszafogott virágos illata van. És talán mintha tényleg jobban apolna a kezeket, mint egy olcsóbb Balea szappan. Lehet, hogy a többit is kiprobalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Katicabogar75

2018. július 25.

Rendkívül tartós, elegáns kiszerelésben kapható. Egészen kevés is elég belőle (az adagoló szerencsére nem is adagol túl sokat) és kiválóan tisztítja a kezeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 25.

clairenoctuelle

2018. július 18.

Csodálkozom, hogy eddig még senki nem véleményezte ezt a terméket. Ugyan nem a legolcsóbb folyékony szappan a piacon, de kellemes illata és esztétikus csomagolása kárpótol az ár-érték arány miatt. Nagy piros pont jár neki, amiért nem szárítja a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.