Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SziNo, Módosítva: 2020. április 9.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az értékes kenderolajjal gazdagított szövetmaszk kényezteti, ápolja és bársonyosam puhává teszi arcbőrét. A zöld kókuszdióból nyert frissítő kókuszvíz pedig intenzíven hidratál. Az eredmény: kipihentnek tűnő és érezhetően felfrissült bőr.

Juccimo

2020. július 25.

Ismét egy félelmetes Balea maszk, mentségemre szóljon, hogy amikor megvettem, még nem nagyon voltak róla itt vélemények, aztán lettek, nem véletlenül állt vagy 3 hónapig nálam :D
Valóban nem egy wellness-élmény. Szerencsére nem büdös (a kókuszt mondjuk nem érezni), a felhelyezésével nincsen gond, a rajta lévő anyag elsőre is kicsit sűrűbb, mint a megszokott, és kicsit talán kevesebb is, legalábbis nem nagyon kenegettem a nyakamon szét. Na de az igazi sokk valóban pár perccel később jön, ugyanis lassan, alattomosan kezdi el égetni az ember bőrét, először alig észrevehetően, de lassan felerősödve határozottan ott a csípő, égető érzés. Hát én nem ezt szeretném egy maszktól, 300 Ft-ért sem. 20 percet bírtam vele, mikor levettem, nem lett pirosas a bőröm, viszont vastagon állt az arcomon a trutyi, felhabozva, aminek be kellett volna szívódnia. Jó sokáig kenegettem, mire valamit beivott a bőröm, és némileg hidratáltabb lett. Viszont a maszat nagy része így is a maszkon maradt, ahol felhabzott, mintha mosogatószer lett volna... bizarr látvány volt. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

ani93

2020. május 31.

Csomagolása miatt vettem meg. Sosem szoktam ilyet csinálni de ezt muszáj volt kipróbálnom. Semmi hatása. Picit csípte a bőröm és ragadósnak is éreztem utánna. Nekem az illata sem tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

esteianim

2020. május 26.

Kipróbáltam, de bár ne tettem volna! A másik kókuszossal érdemesebb próbálkozni, de ezzel nem. Utána napokig vöröslő foltok tarkították az arcom és aloés, kamillás borogatásokkal kellett enyhíteni az irritációt. Érzékeny bőrűek még csak kósza pillantást se vessenek rá a boltban: gyorsan haladjanak tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

Lolychan

2020. május 7.

Sajnos ugyanazt tudom leírni, mint az előttem lévők. Amint felraktam elkezdett bizseregni, majd égni a bőröm. Pár percnél tovább nem is bírtam, le kellett szednem és lemosnom az arcomat. Soha többet. :/ (bár nem is értem minek alkohol egy fátyolmaszkhoz...)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

adi99

2020. április 28.

Ugyan az lett a sorsom, mint az előttem szólónak. Az én bőröm alapvetően nem egy érzékeny típus, szoktam Balea arcmaszkokat próbálgatni. Kettőt be is dobtam a kosárba. Nekem is csípett és ki is pirosodott tőle a bőröm. A másikat ki is dobtam. Nem nagyon ajánlom,az érzékeny bőrűeknek különösen nem de most még annak se aki nem az. Hidratálni hidratál valamit, ezért kapott tőlem is kettő csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

DeakLili

2020. április 19.

Nagyon csíp végig és még utána is. Utána pár óráig puha tapintású volt az arcom, viszont mellette ki is pirosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

Hidratálók: Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.