Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2014. április 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Méz és fehér csokoládé illattal.

hvikcsu

2015. december 2.

Egy hét alatt rendbe tette a teljesen kiszáradt könyökömet. Könnyen beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet és jól hidratál. Az illat már csak plusz pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 2.

Odil

2013. január 20.

Ha az illatára vagytok kíváncsiak, kenjetek meg egy kenyeret sós margarinnal, öntsetek rá mézet és dobjátok be a mikróba. Amikor már forró, szimatoljátok meg. Az lesz az.
Ebből következik, hogy émelyítő és tömény, én nem azt kaptam tőle ebből a szempontból, mint amit vártam, a minősége viszont egy árnyalattal mintha jobb lenne az ugyanilyen tubusos Balea testápolókénál: Valamivel kevésbé vizes érzetű, télre is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

ribizli

2013. január 20.

Könnyen beszívódik, isteni illatú, jól hidratál, kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Könnyen beszívódik, isteni illatú, jól hidratál, kell ennél több?

Hettii

2012. december 28.

Karácsonyi limitált kiadás. 999 Ft-ba került. A dobozban még volt egy tusfürdő és egy fürdőszivacs is. Nagyon jól hidratál és az illata is több óráig érezhető. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

noxibaba

2012. december 19.

Csomagban vettem a tusfürdőjével. Őszintén megmondva, nekem az illata nem jön be. Furán édes. Gyorsan beszívódik, elég jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak