Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorinabognar, Módosítva: 2023. január 30.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Hámlasztó szérum problémás bőrre
  • 1% AHA-komplexszel és 0,5% BHA-val
  • Niacinamiddal és cinkkel csökkenti a faggyútermelést
  • Nyugtatja a bőrt és segíti a regenerálódását
  • Parfümmentes, vegán

k001

2024. január 4.

Nem rossz, de kár, hogy nincs niamentes változatban, mert ezt az én bőröm így nem bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 4.

Panncsa

2023. október 3.

Kezdő hámlasztásnak tökéletes, nem irritál, nekem szárítani sem szárította a bőröm, nagyon kellemes érzetet nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 3.

lilluska_ternyak

2023. szeptember 15.

Az előttem levő vélemények miatt vettem meg. Nekem egy kicsit szárítja az arcom, pedig használok utána hidratáló összetevőjű szérumot, krémet. Elhasználom, de nem veszem újra. Nekem a pumpája akad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 15.

Attisz11

2023. június 25.

Egyszerűen imádom! Esténként szoktam felkenni, gyorsan beszívódik, másnap pedig egyenletes, sima arcbőrrel ébredek. Amióta használom sokkal kevesebb a pattanásom is. Ennyi pénzért pedig kifejezetten ajándék, biztosan újra fogom venni amikor elfogy.
Nekem nem akad a pumpája sem, szóval tényleg semmi rosszat nem tudok rá mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 25.

Buklika

2023. április 23.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez egy nagyon klassz kis szérum. Nekem hamar beszívódik, és 1-2 nap használat után tényleg szebb, simább a bőröm tőle. Próbaltam a Cerave Blemish control kék hámlasztóját is, szerintem ez annak egy olcsóbb változata. Nekem is akad a pumpája, de engem kárpótol, hogy könnyebb így utaztatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 23.

Saranhuone

2023. április 23.

Meglepően jó ez a kis cucc. Mindennapi használatra az én mindentől hisztis bőrömre is bejött, megelőzésként tökéletes, ha nem akar az ember hardcore hámlasztókkal pepecselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 23.

Palma215

2023. április 14.

Én nem érzem ragacsosnak, a én bőröm szereti az állagot. Lehet eretnek vagyok, de én sokkal jobban szeretem az ilyen pumpás, kissé krémesebb cucokkat, mint a folyós, pipettás kencéket, de ez egyéni preferencia, higénikus is ez a pumpás megoldás, de néha akad sajnos. Így ezen a borongós tavaszon ez a fajta gyengéd hámlasztás nekem pont ideálisnak tűnik, többször is kenem. Nekem ez a kis szérum nagyon praktikus lehet zsíros bőrre, én mindenesetre eddig tökre szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 14.

Mahoney

2023. április 14.

Hát ebbe sok minden belefért, nagyon kombinált termék. Büdös is, meg ragacsos is marad tőle az arc, viszont nem rossz reggelre az összkép. Meglátjuk hosszú távon.

Up: Sok márkásabb krémet vettem mostanában de mégis mindig visszanyúlok ehhez. Az összetevő lista abszolút zsíros/pattanásos bőr kompatibilis, és úgy tűnik, hogy bevált. A felénél tartok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyacetophenone, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Zinc PCA, PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

PCA h