Balea

Ár:   590 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 28.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon kókusz illattal. Hosszantartó frisseséget biztosít, minden hajtípusra.

sultrymango

2021. március 31.

A kedvenc szárazsamponom! Barna hajon kicsit fehér foltot hagy, de lehet csak én nem rázom fel eléggé. Napokkal ki tudja tolni a hajmosást, ha szükség van rá. Tapintásra is tiszta érzetű lesz tőle a zsíros haj, nem csak látszatra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 31.

eheiszki

2021. március 29.

Árban nagyon nagyon jó, minimálisan fullaszt kifújáskor, ha jól felrázom nem hagy fehér foltot. Felszívja a felesleges zsírt, tök jó! De az illata... nem kókuszos inkább vaníliás, a szintetikus fajtából. Mivel nem megy el hamar az illata, hanem egész nap érezni, még a Burberry Her Intense parfit is elnyomja, máskor brutál keveredett a By the fireplace-el... emiatt sajnos nem fogom többet használni. Többször próbálkoztam vele, fél nap után rohanok megmosni a hajamat csak ne érezzem. Az illata miatt 4* amúgy nagyon jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

matyasflora

2021. március 23.

Nagyon szeretem, szerintem teljesen rendben van a Baptiste szárazsampont váltottam le erre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

DittyCat

2021. március 17.

Tök jó árban van és nagyon jól működik, nem áll össze a hajon és nem hagy fehér nyomot, majdnem van olyan jó, mint a Batiste meg a L'Oréal, de hozzájuk képest harmadáron: nem rossz biznisz. Viszont a szaga megkeseríti a napjaimat, amelyeken használom, bírhatatlanul erős, büdös, rettenetes.
Hatás alapján simán járna neki az 5 csillag, de a szaga miatt 3 csillagot adnék neki, ami miatt mégis 4 csillag, az az ára, mert verhetetlenül olcsón hozza a hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Iminbeauty

2021. március 11.

A hatása nagyon jó, az illata borzalmasan erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

A hatása nagyon jó, az illata borzalmasan erős.

DFI

2021. március 5.

Balea After sun tusfürdő illata van. Kettőt vettem, lehet többet kellett volna. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 5.

brigi50c

2021. február 18.

Szeretem, használom, hajparfümnek is legalább annyira alkalmas, mint szárazsamponnak. Kellemesen cukros kókusz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Bradshaw

2021. február 16.

Szerintem megéri az árát. Talán ez volt a legolcsóbb. Ki tudom vele tolni a hajmosást 2-3 nappal. Nekem az illata is tetszik, de akinek nem jön be annak sem kell aggódni, mert hamar elszáll az illata. Nálam ez újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Palma215

2021. február 9.

Nem rossz, de nagyon ilyen műkókusz illata van, ami, ahogy megszelidül, eléggé kellemetlen szerintem. A hatása nem rossz, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

nora98

2021. január 28.

Balea szárazsamponból már próbáltam a barna hajra valót meg a világos hajra valót is, egyik sem vált be igazán de ezt legutóbb azért választottam mert tetszett az illata és olcsó volt. Hát nem bántam meg, jó az illata a hajon is, kicsit nyári hangulatom lett tőle, szépen “tisztít” és könnyen eldolgozható. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride