Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 20.

Kategória:   Dezodorok

Deo spray hibiszkuszvirág illattal,alumínium nélkül. 24 órás védelem.

Pecci

2019. április 30.

Kellemes illatú dezodor, képes elnyomni a szagokat is, borpirt nem okoz, ragacsos érzet nincs utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

macskusz

2018. október 31.

Az alumíniummentesség miatt vettem meg. Próbálkoztam vele egy ideig, de sajnos az izzadásgátló hatása nekem kevés volt. Jó illata van, ami azonban nem tart ki egész nap, újra kellett fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Kence123

2018. április 8.

Kellemes az illata de mint ezt és más baleás dezodorokat sem szeretem mert túl vizesek nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Hecate

2017. december 29.

Csak itthon fújkálós dezodornak vettem. Kicsit mű, de kellemes illatú. Az ára nagyon jó, fújni is egyszerű. Viszont figyelni kell, hogy távolról fújjam különben csípi és kipirosítja a bőröm. (Utóbbiért egy csillaggal kevesebb.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

7ot

2017. augusztus 17.

Csak fújkálósnak vettem, nem azért, hogy gátoljon bármit is.
Az illata nagyon jó, de basszus... Engem annyira csíp, pedig pont nem frissen szőrtelenítve használtam. Kipróbáltam más bőrfelületen, ott is ez van. :(

Up: dobok hozzá még csillagot, mert a vége felé elmúlt a csípős dolog és az illatát sem untam meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Csak fújkálósnak vettem, nem azért, hogy gátoljon bármit is.

pdiana84

2017. július 30.

Imádom az illatát.Hagy egy picit izzadni,de ez engem nem zavar.sosem voltam tőle büdi.Most akartam újravenni,de nem kaptam csak málnásat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

vándor

2017. június 11.

Számomra ez egy igazi nyári illat, ami meglepően tartós volt, arra számítottam, hogy két óra után már semmit nem fogok érezni, de egy fél napot simán kibír, még hőségben is. Nem mondom, hogy izzadásgátló, de az illata remek és a kellemetlen szagokat is eltünteti. Szerintem ár/érték arányban a Balea dezodorok verhetetlenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

cattitude

2017. április 28.

nagyon jó illatú spray, imádom befújni vele magam. az ára nagyon kedvező és alumíniummentes, ami nagy pluszpont számomra. nem hagy foltot sem a bőrön vagy ruhán. az izzadásgátló hatása nem a legjobb, de ezért nem vonok le pontot, főleg azért használom, hogy ha megizzadok munkába menet (márpedig megizzadok, mert kerékpárral járok), ne legyek izzadtságszagú, ha nincs időm beérkezés után lezuhanyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

petra5399

2016. november 29.

A Balea dezodorok közül eddig ennek az illata a legjobb, az árkategóriájában szerintem magasan az egyik legjobb termék. Tartós a hatása, néha még másnap is érzem. Illetve pozitívum még, hogy nem tartalmaz alumínium-klórhidrátot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

gonczyadri

2016. november 4.

Legújabb kedvencem, külön plusz pont, hogy alumínium mentes, ami nálam elsődleges szemponttá vált dezodor vásárlásakor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance