Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wandamaci, Módosítva: 2021. október 26.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A hidratáló hajápoló tej gyönyörű megjelenést kölcsönöz a hajnak, egészen a hajvégekig. Nem csak hidratálja a fejbőrt, de könnyű kifésülhetőséget biztosít. Hajszerkezet-újjáépítő formulája kiszáradás elleni összetevőkkel ápolja és simítja a hajszálak felszínét. Innovatív regeneráló összetevői körbevonják a hajszálakat, védelmet nyújtva a haj számára a hajszárító melegétől. A száraz és igénybevett haj ismét fényes és puha tapintású lesz.

Fairy0124

2021. december 10.

Én csak a hajam aljára kenek belőle, fejbőrre nem. Tapasztalatom az, hogy hidratálja a hajam felét, jó az állaga, vizes, ezért nem zsírosítja, nem nehezíti el. Így télen biztosan jót tesz a hajamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

mucskalaura

2021. december 3.

Nagyon szeretem, újravevős!:)
Már a mangós is nagyon jó volt, nagyon jó illatú és nagyon puha lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 3.

Nagyon szeretem, újravevős!:)

MoaDeWitt

2021. november 27.

Abszolút bevált,nagyon szeretem:)
Igazándiból nem csinál semmi extrát,de mosás után bekenegetem valamivel,aminek hihetetlen jó illata van,könnyem eloszlatom a hajamon és woala😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 27.

Abszolút bevált,nagyon szeretem:)

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide