Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2013. április 13.

Kategória:   Hajápolók

Hidratáló hajbalzsam a száraz, igénybevett hajra.

Laucsi

2014. július 18.

Nem nehezítette el a hajam, ami csodának számít nálam. Az illata isteni, egy barátom meg is jegyezte, hogy nagyon finom barack illatom van. Először nem tudtam mire gondol, aztán rájöttem, hogy a balzsamomat érzi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

redheadvrouw

2014. február 4.

Szerettem ezt a balzsamot, egész puha lett tőle a hajam.Használat közben nekem túl erős volt az illata, utána viszont napokig érezni lehetett! Nem nehezítette el a hajamat.Ősszel egy utazásra magammal vittem a tasakos hajpakolást ebből a fajtából, mivel szükségem volt egy kis kiszerelésű balzsamra, de az közel sem volt ilyen jó, alig tudtam kifésülni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Bongyi

2013. augusztus 30.

Akkor használtam, amikor azt akartam, hogy hajmosás után is érezzem a gyümölcsillatot a hajamban. Ennek nagyon jó illata volt, és a hajnak sem volt rossz, bár kifejezetten jó se, egy idő után kemény tapintású lett tőle a hajam. Azért egyszer jó volt.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

ruzicska.sara

2013. augusztus 10.

sajnálom hogy többé nem lehet kapni, nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

sajnálom hogy többé nem lehet kapni, nagyon szerettem.

ruzicska.sara

2013. július 1.

ha hajbalzsamról van szó, ez az abszolút kedvencem!!
sajnos rettentően korpásodik a hajam és éppen ezért csak egy sampon van ami jó, ez viszont a hiper szuper hatása miatt rettentően szárítja, és kikezdi a hajam.
nem is tudom, talán másfél éve használom ezt a hidratáló hajbalzsamot és csodákat tesz - gyönyörű fényű, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam, remélem rosszul tudják az előttem szólók és még a későbbiekben is beszerezhető lesz, nekem tényleg bevált, az egyik tökéletes 5 csillagos termék - nekem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

ha hajbalzsamról van szó, ez az abszolút kedvencem!!

Kiscsillag5

2013. március 31.

Már nem lehet kapni, de nekem még van egy kicsi. Szeretem az illatát. Könnyen fésülhetővé, puhává, fényessé teszi a hajam. Könnyű leöblíteni és nem lesz tőle elektromos a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

olin

2013. március 25.

Finom az illata, jó az állaga és tényleg hihetetlenül puhává és ápolttá varázsolja a hajam/hajvégaim. Viszont, ahogy ezeknél a szilikonmentes Balea samponoknál/balzsamoknál tapasztalom, nagyon hamar elnehezíti a hajam, és az teljesen tartását veszti. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Xinezia

2013. február 17.

Remek az illata, és a hatása is. Leginkább nyáron szoktuk használni, mikor a sok naptól fakó, fénytelen, töredezett lesz a hajunk. Szeretjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

wanda

2013. január 15.

Szerintem jó kis balzsam, finom az illata és hosszú napokig érződik... Egész jól hidratálja a hajat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

dodi1991

2012. december 16.

a valaha volt legjobb sampon és balzsam párosom :) imádom az illatát, nekem hajmosás után is érződik, barátom mindig szimatolja:) már ugyan áttértem a coffeineshez, mert az növeszti a hajam rendesen, de van amikor ezt veszem, hogy ne szokja meg a hajam. nagyon selymes lesz tőle , imádom. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide