Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. január 20.

Kategória:   Hajápolók

Száraz és igénybevett hajra. Nem tartalmaz szilikont. Bársonyos és selymes haj. A mangó kivonatot és Aloe Verát tartalmazó hidratáló hajkúra simává varázsolja a száraz, igénybevett haj felszínét. A haj csillogó és könnyen fésülhető lesz. A mangó kivonat és az Aloe Vera védi a hajat a kiszáradástól. A B3- és B5- vitamint tartalmazó hatóanyag komplexum bársonyossá varázsolja a hajat.

Sarkanyka01

2020. május 27.

Tegnap próbáltam ki először, nagyon meg vagyok vele elégedve. Samponozás után türcsibe csavartam a hajam, kb 5 perc után rátettem a hajamra és vártam 10 percet és csak utána öblítettem le. Nagyon puha és selymes lett tőle a hajam. Máskor ehhez az eredményhez szükségem van balzsamra és hajolajra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Senillah

2018. június 12.

Én nem éreztem különösebb változást, az avon hajbalzsamtól, amit amúgy használok, kb ugyanilyen puha a hajam. Szerencsére nagyon olcsó volt, így végülis nem bánom hogy megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

balankaa01

2016. augusztus 12.

Használtam ezt is a kis "piramisossal" együtt :3
Ugyanaz a véleményem. Szuper illat, szuper hidratálás!
Sajnos az én hajamra egy tasak alig elég egyszeri használatra, de ennyi pénzért nem sajnálom. :)
Tudtommal nálunk, Szerbiában még beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Használtam ezt is a kis "piramisossal" együtt :3
Ugyanaz a véleményem. Szuper illat, szuper hidratálás!
Tudtommal nálunk, Szerbiában még beszerezhető.

fuloptundi

2016. január 12.

a hajtöveknél zsíros, a végeinél száraz és töredezett hajam van de ettől gyönyörű lett a hajam egy használat után is (én nem kentem be a hajtövemet így nem tudom zsírosítja e) nekem elég volt két alkalomra, pedig hosszú hajam van és nem sajnáltam rá. újravenném, de sajnos sehol sem találom 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 12.

nkltt13

2015. május 31.

Nemrég vettem egyet, nem gondoltam volna, de tényleg elég lett 2 használatra a hosszú (igaz vékonyszálú és kevéske) hajamra.
Puha, kellemes tapintású lett a hajam, de hamarabb is zsírosodott. Az illata isteni! Szerintem veszek még azért, alkalmanként mondjuk havonta egyszeri használatra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Shennny

2015. március 17.

Nagyon szép puhává tette a hajam az illatát imádom és nem zsírosította ( tövekre is kentem bőven ) Nekem nagyon bejött :3 És vállig érő hajhoz már kell az egy tasak, max tüsihez nem szóval ez ne tévesszen meg senkit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

madaras

2015. március 8.

A boltban téblábolva a szemem ügyébe akadt ez a hajbalzsam,landolt is a kosaramban. Nem fűztem hozzá túl nagy reményeket. De meglepődtem,nem gondoltam volna ,hogy ilyen jó.Az én száraz,vastagszálú,dús hosszú hajamat,bekenve,nagyon kellemes meglepetés volt. Rendkívül jól hidratál,kezelhetővé teszi a hajat. Szerintem megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 8.

kismadár

2015. február 9.

A csomagra az van írva, hogy hosszú hajra kétszer elég a mennyiség.. hát nekem nem volt elég nemhogy kétszer, egyszer is alig. Tehát a mennyiség a leírás alapján csalóka, derékig érő hajhoz simán meg lehet belőle venni 2 tasakkal is. A csalóka infokat leszámítva jó kis cucc, szépen hidratálta a hajamat, egyszerű és gyors a használata. Az illata pedig valóban mennyei! Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Dancy08

2015. február 9.

Egy nem túl sikeres hajfestés majd vissza szőkítés után vettem pár ilyen 5 perces balzsamot, hogy kicsit rendbe tegye a borzasztóan száraz hajamat. Ez volt az egyik amit kipróbáltam. Amire emlékszem az az isteni illat. Puhává tette a hajam és finom illata lett. Azt, hogy pontosan mennyire ápol nem tudom megmondani, mert az akkori hajamon csak egy jó alapos vágás segített. Kenhettem rá akármit. Ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2