Balea

Ár:   735 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 kapszula   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pzsofia, Módosítva: 2015. október 13.

Kiszerelés:   7 kapszula
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Balea hidratáló koncentrálum:

Alga kivonattal és olivaolajjal. Finomítja a bőr szárazsága miatt kialakult ráncokat, megtartja a bőr vízegyensúlyát. A és E vitamint tartalmaz, valamint olivaolajat, melyek segítségével, rendszeres használat mellett, megvédi a bőrt a káros külső hatásoktól. A bőrt puhává és rugalmassá teszi. Az olivaolaj tartalomnak köszönhetően nyugtatja a bőrt és segít megtartani nedvességtartalmát.

Reka45

Korcsoport: < 18
2019. április 20.

Nemrég nagyon ki volt száradva az alapból zsíros/kombinált bőröm ezért kétségbe esésem közepette elrohantam a Dm be és hirtelen felindulásból megvettem ezt a terméket. Előtte már nagyon sok mindennel próbáltam eltűntetni vagy legalább elfedni, az eltűntetés nem sikerült (legalább is ezzel nem), de az elfedés meg volt. Az a baj hogy én nem ezt szerettem volna én egy hidratálót szerettem volna ami segít a kiszáradt bőrömön, helyette megtapasztaltam azt a "csodálatos" érzést amikor valakinek folyékony szilikont öntenek az arcára. Felkenve olyan érzés mintha a bőröm nem kapna levegőt, mert a szilikon teljesen eltöméti minden pórusom, minden apró ráncom, mindent ami az arcomon van. Kb a 3/4-t használtam a kis ampullának, első ránézésre azt hittem hogy ez milyen kevés és legalább 2 kelleni fog egy használathoz,de nem szóval aki arra vágyik hogy a szilikon elfedje az arcát megtalálta a tökéletes terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 20.

ludri97

2018. október 18.

Az illata tenyleg ferfias, allagra eleg szilikonos, erdekes amugy , este kenem fel alvas elott:) kulonosebb hatasat meg nem erzekeltem de mintha kicsit hidrataltabb lenne a borom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

Bejus94

2018. október 18.

Egyelőre imádom. Nyaralásból ultraszáraz kipattogott bőrrel jöttem haza. Semmi sem hozta helyre 1,5 hét alatt. Este felkentem egy ilyen kapszulányit, reggelre a kis pöttyök fele eltünt. Az illata nekem tetszik, bár tényleg kicsit pasis. Tetszik, hogy nem tocsog utána a bőröm az olajtól.
Egyelőre meg az 5 csillag. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Egyelőre meg az 5 csillag. 😊

Banszky

2018. április 24.

Olyan jók ezek a koncentrátumok de miért nincs nagyobb kiszerelésben?! Csak időnként használom mondjuk egy egész napos smink viselése után ha lemosom az arcom. Nyugtató,hidratáló de nem olajos érzetű. Olyan mint egy szárazolaj. Nagyon jó annak aki hidratáltságot akar de ragacs és nehéz beszívódás nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Gina1978

2018. április 3.

Itteni véleményekben olvastam, hogy nagyon szilikonos, rögtön vettem 3-at. Én szeretem a szilikont, nagyon simává teszi a bőröm, egységessé, már-már hibátlanná teszi a bőrképet, nem szárít, bár én hidratálok előtte. Primerként kivállóan működik, nagyon elégedett vagyok a termékkel. Alap darab lett nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Petrappp

2017. szeptember 6.

Nem figyeltem, hogy ennyire szilikonos, csak úgy beraktam a kosaramba (tudatos vásárló vagyok, ja nem). Estére kentem fel, de inkább reggel fogom használni, nekem ez sminkalapnak jó lesz, aztán többet nem veszem, mert van itthon pár szilikonos cucc és még azokat se használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

szandika0201

2017. április 23.

Ezelőtt még sosem használtam hasonló terméket, ezt is csak úgy bedobtam a kosárba, és egész jól döntöttem. Tök jó az illata, kicsit pasis. Bőven van anyag a kapszulákban, már nem győztem hova kenni. Nagyon puha lett utána az arcbőröm. Ár-érték arányban teljesen megfelel,nem tudok róla negatív véleményt írni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Leander

2016. november 4.

Miután a Balea Lift Effect koncentrátumot traumatikusan rossznak találtam, ehhez a termékhez sem fűztem komolyabb reményeket, de szerencsére ezúttal kellemesen csalódtam. Én nappalra használom, BB krém alá, és gyönyörű a végeredmény, szépen felszívódik, mégis hosszú távon is érzem a hidratáló hatását. Hasonlóan jól teljesít, mint a Diadermine kapszulái, csak lényegesen olcsóbb. Az általam amúgy önmagában gyengécskének talált Estée Lauder Daywear BB krémet szépen feljavítja és együtt nagyon szép üde, egyenletes, matt hatást nyújtanak. Egyelőre csak párszor használtam, így még azért jelentkezem, ha hosszabb távon is érzek az előbbieken túlmutató pozitív vagy negatív hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Amarcordia

2015. november 27.

Csak este használom, mert mondjuk rá azt, hogy bár hatóanyagokban gazdag, ezért a felszívódás szakaszában kihívásokkal küszködik. Szóval ragacsos kissé, de aludni lehet benne. Napközben nem kenném fel, mert csak csillogna a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.