Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Mimyke, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Intenzív hidratálást biztosít a bőrnek. Illata a napsütötte strandok illatát idézi meg. Hialuronsavval és mandulaolajjal gazdagított formulája ragyogó, ápolt arcbőrt eredményez. Vegán.

bszandra

2018. december 6.

Elég büdös és száraz maga a maszk, egyszer el lehet használni, mert valamennyire hidratál, de nem túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

gyongyikeolasz

2018. november 4.

A legrosszabb maszk amit valaha próbáltam. Nem elég hogy nagyon rossz az illata de még az arcomat is csípte. Teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

vvivien

2018. november 1.

Kellemes az illata, elég anyag van benne, nem csúszkal, és ennek végre van szem takaroja, nem szárít
Ui. ; nagyon ragad utána a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

Ui. ; nagyon ragad utána a bőröm

domanybeatrix

2018. szeptember 11.

Fogalmamsenincsen, mit vártam, de az egyik legkevésbé bevált maszk volt, amit valaha használtam. Az illatával se voltam kibékülve, beraktam hűtőbe, hogy majd hidegen felcuppantom és hű, meg há. Hát nem... Nem volt egyenletesen átitatva se, volt olyan rész, ahol megszáradt az arcomon a fenn lévő idő alatt. De ami miatt tutira nem venném meg többet, hogy fura réteget hagyott az arcomon levétel után, és az végképp nem tetszett.
A csomagolása klassz, de hát no... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

A csomagolása klassz, de hát no... :)

Qetuo13579

2018. augusztus 27.

Nekem egyáltalan nem olt alkoholos szaga és picit sem csíptem az arcom! Szívesen újravenném máskor is, mert szuper az illata, remekül át van itatava, cuki a csomagolása és még friss és puha bőrt is eredményez😍😍❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Manitabarbara

2018. augusztus 20.

A maszk megfelelő méretű,jól át van itatva.Az illata nem rossz.Viszont nekem annyira csípte az arcom,hogy le kellett szednem hamarabb,mint ami rá volt írva a hátuljára.Minimálisan ragadt,a bőröm is puha lett.Biztos,hogy nem veszem újra.Nagyon kellemetlen ez a csípős-bizsergős érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 20.

g0809

2018. augusztus 18.

Kellemes volt viselni, 15 perc után vettem le, matt lett a bőröm utána, csak azért nem 5 csillag, mert nagy csodákat (mint a többi balea maszk) nem csinál, de a célra megfelel, tényleg jól hidratál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Detti90

2018. augusztus 16.

Beraktam a hűtőbe, hogy jó hideg legyen, mielőtt felteszem az arcomra. Igazából nem hűsítő érzést éreztem, hanem inkább csípett..nem is vártam ki a 15-20 percet, amit írt. Ragadt utána az arcom, nem volt jó érzés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak