Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

Holt-tengeri sóval ápolja a száraz bőrt, mangó és őszibarack illatával pedig kellemes élménnyé varázsolja a fürdést.

Marcsika0720

2017. február 24.

Imádom az összes Baleás tusfürdőt. De ez... iszonyatosan büdös, amikor a boltban megszagiztam tetszett gondoltam ezt is kipróbálom. Kár volt mert még kézmosónak se szívesen használom. Nagyon nem jött be és csalódott vagyok mert a többi Baleás tusival még nem volt ilyen problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

kittiana1

Korcsoport: < 18
2017. január 21.

Ez a többi Balea tusfürdőtől számomra különbözik, ára ennek is nagyon jó,illata is kellemes de 2-3 órával fürdés után már nem érezhető,jobban szárad tőle a bőröm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 21.

zdoreebaba

2016. október 2.

Tömegtermék. Olcsó, sokan veszik, mégsem az igazi minőség. Megvettem, mert strand után eléggé kiszáradt a bőröm és ezt használtam. Felfrissített és rendbe tette a száraz bőrömet, de az illata nem volt valami tartós. Az állaga géles, jól kenhető és szépen habzik. Sok ilyen tusfürdőm volt már, ami így egynek elment, de többször nem vettem meg. Hát ez is egy ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

LanaWattson

2016. szeptember 10.

Az illata nagyon tetszik, a zselés állag kicsit kevésbé. Olykor viszketek tőle, a krémesebb Balea tusfürdőktől sosem szoktam, ez egy kicsit szárítja a bőrömet. Az illata kevésbé tartós rajtam, mint pár másik Balea tusinak.
Azt hiszem, legközelebb más fajtát veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Azt hiszem, legközelebb más fajtát veszek!

Cherryeszti

2016. június 29.

Most ezt választottam a citromfüves helyett, de annak jobban bejött az illata mint ennek. Amúgy semmi extra, egy átlag jó balea tusfürdő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Theresia

2016. június 15.

Ugyanazt tudom leírni, mint a többi Balea tusfürdőnél. Kellemes, nyárias illata van, egyértelműen barackos, viszont a habbal együtt el is tűnik, nem marad meg a bőrön. Szerintem megfelelően habzik, nem szárítja a bőröm. Tipikus Balea tusfürdő, jó minőség verhetetlen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

anita0828

2016. június 14.

A DM-ben tetszett az illata, de amikor itthon élesben használtam, megundorodtam tőle. Kézmosó lett belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

peto.kittus

2016. május 30.

Nagyon finom őszibarack illata van, gél állagú. Viszont figyelni kell vele, mert nagyon folyik és könnyen lehet "pocsékolni" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

szilvia.bano

2016. május 15.

Nekem azért nem jött be, mert egyrészt nem habzik rendesen, másrészt gyengén érezhető az illata. Én meg pont azért vettem, mert a barack-mangó párosítást egyébként szeretném. Eddig nem vettem Balea tusfürdőket (más Balea terméket se), de ezután se fogok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

wifey

2016. április 12.

Valami kellemes, nem túl nyomasztó illatot kerestem tavaszra, és ezt választottam. Jól is tettem, szívesen fürdök vele. Igaz, az illata nem tartós, de azért fürdés közben élvezetes. Szépen habzik, jól tisztít, nekem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate