Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: zizike, az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

K.Klaudia

2014. október 1.

A csomagolása édes, ezenkivül mást nem tud. Az illata se volt valami jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

A csomagolása édes, ezenkivül mást nem tud. Az illata se volt valami jó.

Black Fairy

2014. március 18.

Nagyon szeretem, és szerintem ennyi pénzért elég sokat nyújt...az illata egy idő után túl mű volt már, de ezt leszámítva abszolút megérte...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

zsannasko

2013. december 1.

Gyerekkorom kedvenc gumicukrára emlékeztetett az illata. Nekem nagyon bejött. Az illat, a szín, az állag, a habzás minden nagyon egyben van. Vidám és feldob. Nem művel csodát a bőrrel, ez tény. De nekem nem is szárította. Én többször újra vettem. Aki csodaszert akar, keressen tovább, aki nem az próbálja ki. Szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Cilandi

2013. július 19.

Kedvelem a Balea termékeket, de ez sajnos csalódás volt... Oké, nincs túl tartós illata, de arra ott a deo/parfüm, csodákat ne várjunk egy kis tusfürdőtől... De ez esetben ez még szerencse is, mert teljesen olyan illata van, mint annak a szörnyűséges szürke, 800x újrahasznosított petpalackos Kobra nevű energiaitalnak, amit még megboldogult bulizós korszakomban pezsgővel keverve ittunk. :D Szagoltam a többi Baleát is, ennél vannak sokkal jobban sikerült illatú tusfürdői is. ;) Szóval maga a márka nem, de az illat 1-est kap tőlem! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

mysticnails

2013. július 13.

Én ma vettem egyet belőle, mert a kedvenc kókuszosom már nem gyártják, ebből a csokis wonderlandos meg nem volt. LEgközelebb azt veszem meg, tubusból nagyon finom illata van, nekem tavaszias nyárias mintsem télies. Télen én fűszeresebbeket használok. Funkcióját illetően ma este kiderül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

hatsum0m0

2013. július 9.

odáig meg vissza vagyok ezért a tusfürdőért, most ez az aktuális kedvenc. számomra valami isteni illata van, jó kedvem lesz tőle, ha fürdök, bár tényleg hamar elillan. szívesen látnám testápoló verzióban is.

*update: le kell vonnom egy csillagot, mert nagyon tetszett az illata, de használatkor fél perc (vagy kevesebb..) után már nem is érezni.. szárítja a bőrömet, és nem kellett egy hónap hogy el is fogyjon. pedig azt hittem most megtaláltam A tusfürdőt, illat és küllem tekintetében is. dehát ugye az nem minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

missmisfit

2013. július 1.

Savanyúcukorkára emlékeztet az illata. Mintha egy zacskó málnás, zöldalmás savanyúcukrot szagolgatnék. :) Kellemes volt használni, a vidám rózsaszín színe is tetszett. Az egyetlen bajom vele, hogy nagyon híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Luca33

2013. június 10.

Használom pár hónapja.
Az elején még lelkes voltam, kb. két hónapig (azért tartott ilyen sokáig, mert szappanokat is használok mellette),aztán már nem volt vele semmi különös, inkább nyűg lett használni.
Közepesen habzik, nagyon zselés, ultra pink színe van, ami opalizál kissé.
Az illata az elején nagyon tetszett, de most már csak módjával kellemes. Nem éppen sült alma, ahhoz túl savanykás, (meg elég mű is) de karácsonyi avonos cuccokra emlékeztet. A csomagolása is tetszik, pedig nem szeretek semmit ami rózsaszín. Szépen lassan elfogy, usziba, meg ha vendégek jönnek ez praktikusabb, semmi extrát nem csinál a bőrrel.
Nem venném újra, bár már csak utolsó darabokra lehet bukkanni a boltokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Használom pár hónapja.
Közepesen habzik, nagyon zselés, ultra pink színe van, ami opalizál kissé.
Nem venném újra, bár már csak utolsó darabokra lehet bukkanni a boltokban.

t.flora

2013. május 27.

Szokásos kaki Balea (főleg tusfürdőkre értem) minőség, ha nem akarnék illatos lenni, tuti mindig Balea tusfürdőt vennék :D ennek gyerekeknek való köhögés elleni gyógyszer szaga van, konkrétan 3 fürdés alatt kinyomtam, csak folyjon el... attól, hogy valami olcsó, még nem kötelező gagyinak lennie, de ez az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

somodiedo

2013. április 30.

Én az illatával nem vagyok igazán kibékülve, amúgy szokásos balea minőség. Fürdőrózsával jól habzik, nem szárítja a bőröm, nem húzódik. Valahogy az illata nem az én világom....ízlések és pofonok....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 30.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sorbitol, Sodium Lactate

Sorbitol h 1 1

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.