Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 26.

Kategória:   Hajápolók

• Ápolja és regenerálja az igénybevett és károsodott hajat.
  • Vanília kivonatot, mandulaolajat, B3 vitamint és B5 provitamint tartalmaz.

Nindzsuuu

2020. július 7.

Egy tégellyel használtam el, önmagában nem elég, viszont a saját hajpakolásom alapjának tökéletes volt. Ezért csak 3 csillag, mert ki kell egészítenem, hogy valami hatása is legyen. mert az illatát leszámítva sajnos nem sok mindenre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Olív

2019. október 8.

Nem győzött meg. Az illata, ami egyedül tetszik benne, de nem vettem észre semmi pozitív hatását. Szárítja a hajam, fényt sem ad neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

birobarbara85

2019. október 7.

Az illata mennyei vanília puding. A tudása sem rossz, de nem kiemelkedő. Ezért az árért viszont ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Fabatka

2019. június 14.

Finom az illata, pedig nem szeretem a vaniliaillatot, csak edessegben. Valoban nem tul suru, igy viszonylag sok kell belole, de a hatasa a festett es korabban szokitett hajamon teljesen jo, a hajamon hagytam nehany percig, es jobb hatast ertem el vele, mint a L’Oreal vagy a Gliss kur termekeivel (mindet nem probaltam, de eleg sokat). Megeri az arat, jo hajbalzsam szerintem (inkabb balzsam, mint pakolas).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 14.

csFanni24

2018. december 1.

Ár-érték arányban megfelelő. Sajnos az illata pár óra múlva teljesen eltűnik a hajamból, de nem is igazán számítottam ennél többre. Alapvetően érződik a változás hajamon, de minimálisan. Viszont praktikus kiszerelés, az utolsó cseppet is fel lehet használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

dynah13

2018. november 3.

Elfogyott epp a hajpakolas otthon anyueknal, es csak levettem egy olcsobbat a polcrol. Telitalalat! Az illata valami isteni (imadom a mandulaolajos es a vanilias dolgokat is, a ketto kombinacioja is nyert nalam), kicsit folyosabb allagu, de konnyu hasznalni, es jol is funcional. Orulok, hogy megvettem, nem ez volt az utolso :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

blackrainbow

2018. július 5.

Az illata nagyon fini, bár száraz hajon már nem érződik. Az állaga folyékony, csepeg amikor felviszem. Én a sűrűbb pakolásokat szeretem, de mivel puha és selymes lesz tőle a hajam és nem drága, ezért öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Caesarine

2017. december 4.

Nem szeretem a vaníliás termékeket, de a hajamnak nagyon jót tesz. Ár-érték arányban nagyon jó. Az illata miatt csak 4* nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

jeneinoemi1221

2017. augusztus 28.

Az illata miatt esett erre a döntésem, maga a termék nekem semmit sem ért. Olcsósága miatt legalább nem dobtam ki sok pénzt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Glara

2017. július 17.

Zseniális! Leszívás után kerestem valamit, ami megszünteti a sprőd érzést. Tökéletesen bevált, amjdnem olyan selymes a hajam, mint a nagy tortúra előtt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide