Balea

Ár:   459 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. október 8.

Kategória:   Lábápolók

Intenzív, 2 fázisú lábfürdető tej, mely makadámiadió és mandula olajjal kiválóan ápolja a lábakat, bársonyossá teszi és mélyen hidratálja a hideg időben is.

Kiszerelés: 150 ml

jkrisztie2

2017. február 21.

Már jó ideje lapul a fürdőszobában, most újra elővettem, mivel egy intenzív tél végi lábápoló kúrába kezdtem. Elég kicsi a kiszerelése, de csak pici kell belőle egyszerre. Igazi kényeztetés, puha, illatos lábacskákat varázsol, kellemessé teszi a lábfürdőzést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Orchid

2016. július 23.

Ajándékba kaptam, magamtól biztos nem adtam volna érte egy forintot sem, pedig bőven van bajom a lábammal.
A hatása konkrétan semmi, az illata elmegy... nem azt mondom, hogy rossz termék, csak éppen értelmét nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

vera01

2016. április 7.

Nekem bevált ez a termék, még napokig pihe puha marad a lábam, és az illata is finom.
Sokkal jobb hatást érek el vele, mint ha csak sima krémmel kenném be, mert az kevés a lábamnak, mivel száraz bőröm van. Ettől viszont akár napokig puha marad, ami nagy szó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Juliette88

2016. április 2.

Nagyon aranyos termék, bár szerintem semmit túl nagy hatása nincs, bár közvetlenül lábbfürdő után egy kicsit érezehető a hidratálása, de hamar elillan. Viszont nagyon szeretem az esti procedúrát vele, jó az illata és nagyon cuki a kiszerelése is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

lenochka

2016. március 22.

Nagyon szeretem.Szuper árban van, és kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 22.

Nagyon szeretem.Szuper árban van, és kellemes az illata.

Kinga79

2016. február 7.

Pihepuha , jó illatú tappancsokat varázsol. Imádom az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

Pihepuha , jó illatú tappancsokat varázsol. Imádom az illatát.

Jelizz

2015. július 31.

Jó az illata, nekem van bajom a kiszereléssel nagyon picike sajna, amúgy semmi különlegeset nem csinált csak puhít, meggondolom h újra vegyem e

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 31.

alexandra95

2015. július 5.

A lábaimat mindig a baleára bízom,mert eddig minden hasonszőrű termékkel tökéletesen elégedett voltam.
Rengeteget szaladgálok,szinte napi szinten töri ki őket a cipő,ezért esténként mindig külön fél órát szánok rájuk.
A hobbit lábaimat puha,selymes,hidratált érzet váltotta fel,megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 5.

süsümanó123

2015. január 26.

Amit a lábammal művel, az önmagáért beszél. Azóta, hogy ezt használom a hozzá tartozó krémmel, (kis habköves reszeléssel kiegészítve) rá sem ismerek a lábamra. A sarkam bőre mindig kemény volt, száraz, durva felületű. Most puha mint még soha. A habkövet sem kell annyira használom, mint azelőtt. Ennek a hármasnak a kombinációja meggyőző számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Berniii

2014. december 7.

Az előírás szerint 3 kupaknyi fürdőtejet öntöttem a lábvizemhez és tökéletesen felpuhította a lábamat. Nagyon megkönnyíti a pedikűrözést és valóban puha lett az egész lábfejem. Igaz lábkrémet így is használok, mint mindennap. :) Megéri azt hiszem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.