Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: sztike, az összetevőket feltöltötte: belluuus, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az antibakteriális, olajmentes krém azonnal hidratál és megkezdi hatását:az éjszaka során csökkenti a bőrpírt, a pattanások méretét és küzd az újabbak kialakulása ellen.

destiel

2016. május 28.

Hatásos, de eléggé kellemetlen szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

Hatásos, de eléggé kellemetlen szaga van.

Vajdus23

2016. április 7.

Megfelelően hidratál, de sajnos nekem nem vált be. Amit ígér, nem tartja be, a pattanásaim ugyanúgy megjelennek hétről hétre, és hiába használom becsületesen minden este, nem érzékeltem a bőrömön változást. Az illatával sem vagyok kibékülve, nem valami kellemes. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

CeCeDrake

2015. december 7.

Egy általam tesztelt alapozó annyi pattanást okozott pár nap alatt, amennyi összesen egész évben nem fordul meg a fejemen. Ennyi egyszerre 13-14 évvel ezelőtt volt kb. Gyorssegélyként vettem meg, jelentem, klassz.
Arctisztítás után felvittem jó vastagon. Cink szaga van, de a cél érdekében ezt hajlandó vagyok elviselni. Sűrű egy kicsit, ami nem befolyásol semmit. Felvitel után picit csíp, de melyik cinkes készítmény nem?!
Reggelre a pirosság megszűnt. A 15 db kis pattanásom láthatóan kisebb lett. A bőröm puha, hidratált. Maradt egy réteg a fel nem szívódott krémből, de tényleg sokat vittem fel.
Ennyi pénzért csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Ennyi pénzért csodaszer.

fittike97

2015. november 29.

A nappali verziojat szeretem, ezert ettem meg ezt is, de ez joval az elvarasaim alatt teljesitett. Az allaga kicsit suru es nehez, osszeall az arcomon, reteget kepez, akkor is, ha keveset rakok fel.majdnhogynem le lehet rola huzni, mint egy maszkot. A pattanasaimon nem segitett, es nagyon zsiros tole az arcom. Az illata meg valami borzaszto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

RyouHati

2015. szeptember 30.

Hidratál, könnyen beszívódik, de nem segített a bőrhibáimon, pattanásaimon. Elhasználom, aztán új éjszakai krém után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Lillus1114

2015. szeptember 17.

A csomagolás nem a legelőnyösebb, mert a végét alig lehet belőle kinyomni már. De ettől függetlenül nagyon szeretem, mattitó nappali krémmel együtt használva csodát tettek a bőrömmel.Piros foltjaim eltüntek, pattanások száma kevesebb. A doboza miatt csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

CsengeJV

2015. augusztus 27.

Nekem nem csodaszer, a bőröm nem nagyon szívja be, maszkként szárad és le lehet húzni...Viszont legalább nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

szivecske

2015. június 21.

Hirtelen felindulásból landolt a kosaramban, mert a fluid verzióját nagyon szerettem, gondoltam kipróbálom most nyárra. Ma volt az első próbálkozásom vele. Elég sűrű krém, illatban tartja ezt a problémás bőrre való Balea termékcsalád illatot (egy picit talán a cinknek valami fura mellékzöngéjét kiérezni ebben a krémben, ami lehet zavaró is), de ez az illat, mármint az eredeti nekem eléggé bejött már a fluidnál is. Viszont amivel nem tudtam mit kezdeni.... csíp, mint a veszett fene 10-15 mp-ig... Utána megnyugszik a bőröm, szépen beszívja a krémet és jön a babapopsi pofi hatás :) Hosszú távon nagyon kiváncsi vagyok rá hogy fog teljesíteni.
UPDATE: utálom, hogyha kicsit az arcomhoz érek máris kukacosodik a krém.... hatásra továbbra is jó, pattanások megelőzésén segít, szép a bőröm másnapra tőle, puha, hidratált... de ez a kukacos foszlás.... wááh.. najó, pontot nem vonok le miatta, csak hozzáfűztem mindenképp

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

Határeset

2015. április 30.

Szépen halványította a régi pattanások után maradt foltokat, és amióta használom, csak pici, felületes pattik jöttek csak ki. Baleás nappali arckrémmel együtt használom, idáig együtt jól teljesítenek. Krémezés után, nagyon gyorsan beszívja a bőröm, szinte nem is érzem már utána. A leírásnál írja, hogy a szemkörnyéket hagyjuk ki, én egyszer nem tettem meg, irritálta is, erre én mindenképp figyelek.
Ár/érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

Ár/érték arányban tökéletes!

Fanni97

2015. január 25.

Nekem eddig nem segített semmi a bőrömön, olcsó volt, gondoltam nem veszíthetek vele semmit. Télen hajlamos kiszáradni az arcom bizonyos területeken, amióta ezt használom, egyszer sem fordult ez elő, szóval hidratál rendesen. Ha este nagyon csúnya az arcom, és bekenem, reggelre csökkenti a pirosodást. Kicsi a kiszerelése, de nagyon kevés kell belőle, megéri. Ami negatívum, hogy reggel, arcmosás közben még érzem, hogy egy réteget hagyott a bőrömön, tehát nem szívódik be rendesen. Ettől függetlenül 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer és felületaktívanyag.