Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2018. február 12.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kézkrém érzékeny bőrre, természetes kamillakivonattal és panthenollal

Petbeata

2019. május 26.

Nagyon szeretem. Mindig a táskámban van. Ideális úti krém, hamar beszívódik, nem zsíros, kellemes illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 26.

BirsAlma

2018. március 7.

Nagyon kellemes az illata. Gyorsan beszívódik. Sajnos csak rövid ideig tart a hidratáltság érzés. Igaz én inkább a zsírosabb kézkrémeket kedvelem, mert nekem nagyon száraz a kezem. Csak a munkahelyemen szoktam használni, mert nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

ancsika13

2018. február 3.

Mindig van a táskámban , munka közben is gyakran bekenem a kezem , Gyorsan felszívódik , az illata pedig isteni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 3.

Mona01

2018. január 25.

Nagyon szeretem, jól hidratál. Az illata pedig szuper:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Nagyon szeretem, jól hidratál. Az illata pedig szuper:)

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. január 5.

Nagyon kellemes illat, hamar beszívódik, egyszerűen tökéletes!😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 5.

Nagyon kellemes illat, hamar beszívódik, egyszerűen tökéletes!😍

b5bea

2017. december 27.

Reggel szoktam használni, gyorsan beszívódik és nagyon finom az illata. Csodákat nem tesz a száraz kezekkel, de megelőzésre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Timtim95

2017. december 27.

Az én kezemnek sajnos kevés volt, jobban szeretem a testesebb, zsírosabb krémeket. Egynek azért elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Boginyuszi

2017. december 25.

Könnyen beszívódik, kellemes az illata, de azért van ennél jobb kézkrém is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Könnyen beszívódik, kellemes az illata, de azért van ennél jobb kézkrém is.

treni91

2017. december 20.

Finom puha lesz tőle a bőrőm, de hidegebb időben nem elég. Az illata nekem inkább orgonás mint kamilla, de ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

adri0419

2017. november 23.

Finom illata van, jól hidratál, gyorsan beszívódik, az ára is baráti. Szeretem ezt a kézkrémet. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol