Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. május 6.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Radírozó ajakápoló kendermag olajjal,sheavajjal,E-vitaminnal.

natasa

2021. október 9.

Egy átlagos ajakír. Nem tapasztaltam semmi extra hatást vagy ápolást, a radírozó hatást sem vettem észre. Ott van a szekrényben, ennél sokkal jobb ajakápolókat használok. Nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 9.

TBianka

2021. augusztus 16.

Nekem nem jön be, nagyon kemény az állaga és nagyon rá kell nyomni az ajkakra, hogy valami átkerüljön rá. Kis apró szemcsék vannak benne én nem érzem, hogy bármit is radírozna. Ápolni minimálisan ápol. Nem venném újra de elhasználom, ha tudom a keménysége miatt...
Illata viszont szerintem finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Illata viszont szerintem finom.

cattitude

2021. augusztus 10.

egész jó ez az ajakápoló, sajnálom kicsit, hogy banános, mert szörnyű műbanánszaga van, amit nem szeretek, de amúgy nem túl erős, viszont bárcsak lenne mondjuk epresben vagy mentolosban, akkor biztos jobban tetszene. finoman radíroz csak, nekem az év 360 napján puhák az ajkaim, úgyhogy nem jön le ettől a terméktől se cafatokban a bőr a számról, így nem törlöm le használat után sem. olajos-krémes érzetet hagy az ajkakon, egész jól ápol szerintem (de lehet akinek cserepesebbek az ajkai, annak nem lenne ennyire hatásos). rúzst leszedni ezzel a termékkel remekül lehet, úgyhogy a táskámban egyelőre bérelt helye van, de nem fogok sírni, ha majd kivonják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Sz.flora

2021. július 12.

Szerettem az illatát. Közepes a radírozó tulajdonságú. Könnyű leszedni is, de nekem jól ápolta az ajkat, ha fent hagytam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Sucrose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.