Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2020. február 3.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A kókusz-levendula illatú aromás kézkrém gyengéden ápolja a száraz kezeket és selymessé varázsolja kezeit, zsíros bőrérzet nélkül. Illóolajokkal gazdagított hidratáló formulája hozzájárul a jobb közérzethez.

laruci

2020. november 7.

Nagyon kedvező az ára. Tetszik az illata és jó a tapintása utána a kezemnek. Én szeretem. Szerintem szép a csomagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

Bb.Sophie

2020. október 28.

Ár- érték arányban szerintem nagyon jó. Praktikus csomagolása van finom, visszafogott illata, nem ragad, könnyen beszívódik. A téli időszakban vagy egy nagyo igénybevett kézre biztos nem alkalmas, én az irodában tartom az asztalomon, ott tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Irudi

2020. október 7.

Röviden: öhhh...

Nagyobb a kiszerelés, mint vártam, de ez végül is pozitívum. Maga a csomagolás is tetszik; ez a temperakinyomó biztosítja, hogy ne kenjem össze az egész tubust a krémmel.

Az illata viszont... Ezt a kettőt hogy sikerül összekombinálni?

Aztán rájöttem, hogyha segítségül hívom hozzá a fantáziámat, akkor egészen hasonlít a szintén Baleás Copacabana testápoló illatára.

Elhasználom, de biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Röviden: öhhh...

Az illata viszont... Ezt a kettőt hogy sikerül összekombinálni?

Elhasználom, de biztosan nem fogom újravenni.

Miruska

2020. szeptember 23.

Lassan elmondhatom, hogy kézkrém mániás vagyok, szeretek begyűjteni többfélét, s felváltva használni. Ezt is az itteni vélemények alapján vettem meg. S milyen jól tettem. Nagyon kellemes illata van, hamar beszívódik. Nekem valahogy mindkét illat érződik külön, egymás után, de szinte egyszerre. Érdekes, de nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Nymphea

2020. szeptember 18.

Nagyon kellemes, olcsó, amolyan igazi tavaszi-nyári kézkrém. Külön nem szeretem ezt a 2 illatot, de így együtt nagyon tetszik, talán mert nem érezhetőek az összetevők nekem. Nagyon megéri az árát, gyakran nyúlok érte, főleg amikor ennyire gyakran kell kézfertőtlenítőznöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

fdrvtt

2020. szeptember 17.

Amint megláttam, hogy a két kedvenc illatom van benne rögtön levettem a polcról. Imádom, nagyon gyorsan felszívódik, nem ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

d.anett89

2020. augusztus 21.

Nekem maximálisan bejött. Hamar beszivódik,kellemes az illata,nem túl erős. Hidratáltak a kezeim

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Szofi

2020. augusztus 16.

Én sem levendulát, sem kókuszt nem vélek az illatában felfedezni, inkább ilyen virágbolt illata van. :) Ha nem extra száraz a kéz, megfelelő a hatása és egész gyorsan is beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Daisyyy

2020. augusztus 4.

A kézkrémek közül most ez a kedvencem! Hihetetlen olcsó, és semmivel sem rosszabb, mint a 2000 ft-os márkásabb társai. Kevés is elég belőle, az illata csodás, két kedvencem egyben, imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Szasza002

2020. június 21.

Nagyon tetszik az illata. Nem olyan gyorsan szívódik be a tenyeremen, viszont ha csak a kézfejemen kenem, pillanatok alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.