Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2020. február 3.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A kókusz-levendula illatú aromás kézkrém gyengéden ápolja a száraz kezeket és selymessé varázsolja kezeit, zsíros bőrérzet nélkül. Illóolajokkal gazdagított hidratáló formulája hozzájárul a jobb közérzethez.

Boriskajuliska

2020. február 18.

Nagyon jó kis kézkrém. A kókuszon kívül én mást nem érzek hála istennek mert a levendulát nem szeretem. Gyorsan felszívódik így napközbeni kenegetésre nagyon jó nem zsíros érzetű. Azért nem 5 * mert picit tartósabb hidratálást vártam, viszont az árához képest nagyon jó! Fogok még venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 18.

Enne

2020. február 12.

Vettem még egyet tartalékba. Nem baj, ha van belőle. :)

Múlt héten vettem egyet, mert kihallgatta a balea, mi a két kedvencem és gyártott belőle egy kézkrémet. :D Az irodában nagy sikert aratott, egyik munkatársam is beszerezte. Tetszik, jók az összetevői, és finom az illata. A kókusz dominánsabb, de enyhe virágillat is érződik, édes, nyáridéző illat. Nyugtató hatású, egy ideig érezhető. Valóban puha kezeket eredményez, hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Vettem még egyet tartalékba. Nem baj, ha van belőle. :)

Mantra

2020. január 31.

5 csillagot nem tudok rá adni, de nem rossz kis kézkrém. Viszonylag gyorsan beszívódik, viszont két-három kézmosás után újra kennem kell. Az illata inkább kókusz, de azért ott van az a levendula is, ami kissé visszafogja, hogy ne legyen túl édes. Táskába jó lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.