Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2021. január 11.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A kókusz-levendula illatú aromás kézkrém gyengéden ápolja a száraz kezeket és selymessé varázsolja kezeit, zsíros bőrérzet nélkül. Illóolajokkal gazdagított hidratáló formulája hozzájárul a jobb közérzethez.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Tvylvis

2021. szeptember 3.

Őszintén szólva a csomagolása fogott meg, szerintem nagyon esztétikusra sikerült. Maga a krém is megfelelő volt, gyorsan és nyomtalanul beszívódott, kellemes, mégsem tolakodó volt az illata. Ápolás szempontjából inkább tavaszi, nyári napokra volt jó, de arra nagyon szívesen használtam. Sajnálom, hogy limitált volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

dlrexqs

2021. február 12.

Életem során – és főként a téli időszakban – rengetegféle kézkrémet kipróbáltam már, azonban közülük csak néhánnyal voltam maradéktalanul megelégedve. A Balea kókuszos-levendulás darabja szerencsére elmondhatja magáról, hogy megfelel a kézfejem kényes ízlésének, mi több, szép lassan az egyik kedvencemmé nőtte ki magát.
Már a csomagolása is olyan, amit szívesen nézegetek, de azért természetesen a beltartalom vett le teljesen a lábaimról. Ez egy testes, tápláló krém, amely rendkívül gyorsan beszívódik, selymesen puha mancsokat hagyva maga után (nem csak néhány perc erejéig!), bármiféle ragacsos érzet nélkül.
Ha éppen előjön az ekcémám, egy éjszaka alatt rendbe hozza a bőröm, erre is kiváló. Az illata meglepő, de tetszik. Olyan zöld-földes.

(remélem, csak véletlenül lett nem gyártottnak jelölve. sajnálnám, ha nem tudnék már venni belőle.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 12.

Amadea

2020. december 31.

Kellemesen meglepett ez a hiperolcsó, de nagy kiszerelésű kézkrém, munkahelyi kenegetésre szántam, de annál testesebb az állaga, ezért hazahoztam éjszakai kézápolónak. Az illata enyhe, egyáltalán nem bizarr, pedig furcsának tűnt a kókusz-levendula párosítás. Megfelelően hidratál, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

dunaimano

2020. december 31.

Nem tudtam, mire számítsak, ugyan rengeteg jó vélemény van róla, de hisztisek tudnak lenni a kacsóim ebben az időjárásban. Sokan írjátok az Yves rocher-t, az ehhez hasonló, csak kisebb csomagolású kézkrémükhöz valóban hasonlít némileg, hiszen gyorsan beszívódik, könnyed állaga van, pillanatok alatt hidratáló hatással. És a legjobb, hogy ez sem csíp! Szerencsére az illata számomra nem zavaró, sőt alig érzem. Meglepő módon a legdurvább szárazságot is jól kezeli, a bőröm pedig mindig nagyon puha utána. Nagyon jó áron van egy viszonylag nagy kiszerelés, ez azért óriási előny az YR-rel szemben. De még így sem állíthatom, hogy teljesen ki tudta szorítani nálam a régi bevált kézkrémeket (köztük az Yves Rocher-t sem), mégis rendszeres lakója lesz a készletnek, ebben biztos vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

babszem81

2020. december 20.

A csomagolása és az ára fogott meg, ezért ⭐⭐ és itt ki is fújt a dolog.🥴 Semmit nem tud, az "illata" borzalmas, se nem kókusz, se nem levendula, inkább műanyag. A barackos változatnak még kellemetlenebb a szaga. Igen, szag és nem illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

Harmat

2020. december 18.

Nekem jobbnak tűnik az Yves Rochernél. Én pont arról váltottam erre. Az illata olyan amilyen, az valakinek vagy tetszik vagy nem, de ez igaz minden termékre. Kellemesen hidratál, megnyugtatja a bőröm, nem csíp. És beszívódik maradéktalanul.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.

SzkcsB

2020. december 17.

Az Yves Rocher kézkrémekkel szerettem volna összehasonlítani, hisz töredékébe kerül. A kókusz dominál, a levendulát kevésbé érezni és picit mű illata van. Hamar beszívódik, közepes hidratálás. Igazából tényleg semmi extra, kellemes, de nem hozza azt a szintet, amivel összemértem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 17.

kismadár

2020. december 8.

Havi kedvencek miatt vettem meg, de nekem csalódás. Nagyon erős, mű kókusz illata van, ami keveredik valami más illattal, de soha meg nem mondtam volna, hogy az a más illat levendula akarna lenni, abszolút nem érzem benne. Gyorsan beszívódik, közepesen hidratál, de önmagában nem sokat ér. Azokat a kézkrémeket szeretem, amiktől reggelre látványosan szebb a kezem; ez nem ilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Jucuus

2020. november 28.

Nagyon tetszik maga a kis tubus is, az illata nagyon kellemes, nem tolakodó. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 28.

orsikoczian

2020. november 24.

Isteni illata van ami sokáig megmarad a bőrön, könnyen beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 24.