Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 3.

Kategória:   Fürdőtermékek

A Balea fürdőgolyó a kikapcsolódás és relaxáció élményét nyújtja egy fárasztó nap végén, miközben a kókuszillat egzotikus tájakra repíti érzékeit. Merüljön el a kényeztető fürdőben és élvezze, hogy ez a csodás illatú fürdőgolyó selymesen puhává varázsolja bőrét.

liljaa

2019. szeptember 25.

Elég sokat kell utána takarítani, az olaj és a szénpor miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Elég sokat kell utána takarítani, az olaj és a szénpor miatt.

egeresi47

2019. augusztus 23.

Megvettem ezt de csak negatív tapasztalatom volt vele, nagyon lúgos lett tőle a víz, ami kiszárít, attól függetlenül, hogy hatalmas nagyon gyorsan felpezseg és egyáltalan nem ad kókusz illatot. A tegnap kipróbált rossmanos ezeknek az ellenkezője volt, annyira rossz hogy utána lehetetlen kimosni a kádból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Annie25

2019. június 28.

Kókusz mániám miatt vettem meg, de szerintem nem éri meg az árát. Nem sokáig lehetett érezni az illatát, hidratál de biztos nem fogok többet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

nagydora911

2019. június 26.

Az illata nagyon jó volt és hidratáltnak is éreztem használat után a bőrömet. Egy fél kádnyi vízhez pont elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Lina14

2019. június 12.

Mi kettőt is vettünk belőle. Viszonylag kicsi, ezért egy teljes kád vízbe kell is 2 vagy valami kiegészítő tusfürdő mellé. Kellemes illata van, de hamar elillan. Valóban puha a bőr utána, de ez eddig sinte mindegyik más bombára is igaz volt. Egynek elmegy, de meg lehet lenni nélküle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Hidratálók: PEG-10

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.