Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ariiratku, Módosítva: 2019. október 13.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Megújult formula!

Érzékeny és száraz fejbőrre, valamint igénybevett hajra, keratinnal és fehér tea kivonattal.

Szilikonmentes.

Adala

2019. december 4.

Nagy reményeket fűztem hozzá 😒de sajnos viszket tőle a fejem és korpásodik nagyon.

Kapott még egy esélyt 😔..és ilyen korpás sosem volt még a fejbőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Kapott még egy esélyt 😔..és ilyen korpás sosem volt még a fejbőröm

Lola02

2019. november 6.

Sajnos nekem nem vált be, pedig szeretem a Balea-s termékeket. Nincs rossz illata, nem lesz hamarabb zsírosabb tőle a hajam és az ára teljesen jó, viszont viszkedett a fejbőröm és korpásabb lettem. Gondoltam kipróbálom, mert jókat olvastam róla, de maradok a megszokott Balea ultra sensitiv minden mentes samponjánál, számomra az a tuti. 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol