Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: ildii, az összetevőket feltöltötte: Marianna61, Módosítva: 2021. november 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

2021-ben megújult összetétel!

Védi a bőrt az időjárás káros hatásaival szemben és segít megőrizni természetes hidratáltságát. A B5 provitamint tartalmazó Balea körömvirágos krém ápolja a száraz, igénybevett és kirepedezett bőrt, puhává és rugalmassá varázsolja azt. Ideális masszázshoz vagy hideg elleni védelemre- minden nap.

Vacsa

2022. február 12.

A száraz sarokkal csodát tesz 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 12.

A száraz sarokkal csodát tesz 😊

Lia17

2021. november 10.

Nehezen szívódik fel, és az illata nekem kicsit túl sok, de ár-érték arányban egy nagyon jó kis krém. Nagy kiszerelés, sokáig elég. Az én bőröm érzékeny, mégis szereti. Kiszáradt kezekre, ebben a téli időszakban érdemes beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 10.

Babybunny

2021. augusztus 4.

Én az ajkaimra szoktam kenni,arra bevált.
Viszont az illata kissé mű és erős. 5/3 pontot adok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Én az ajkaimra szoktam kenni,arra bevált.
Viszont az illata kissé mű és erős. 5/3 pontot adok.

Bonnieoo7

2021. július 28.

Az idei nyaralás alkalmával jól leégtünk, még én nem is annyira, mert volt rajtam 1 kis naptej és szalmakalap, de azért fényes, piros lett a fejünk, vállunk, hátunk, dekoltázsunk🔥. Fájt és hámlott, ráadásul csak nálam volt 1 mini arckrém ami pikk pakk elfogyott. Másnap mentünk a Dm-be valami gyógyír után kutatva. Annyit tudtam csak, hogy valami körömvirág kivonatot tartalmazó terméket szeretnék, ez is eszembe volt, mert már olvastam róla. Aztán megláttam, hogy egyetlen darab árvákodik a polcon. Azonnal kosár, zuhany és már kentük is! Szépen rendbejöttünk, jó gyorsan, azóta a combom összedörzsölődését is megoldja. A telente előjövő (kezemen) ekcémám is biztosan tudom, hogy csillapítani fogja. Ahogyan a megfázás utáni orrhámlást is rá merem majd bízni. Kentem már véraláfutásra is, azt is szépen halványítja.
Nem drága és rengeteg az a 250 ml, de szétporcióztam és megosztoztunk rajta. Sőt maradt is rengeteg belőle, félek is kicsit, hogy rám fog avasodni. A végén már a hajamra fogom kenni nagyon keveset a tenyeremben felmelegítve - ahogy magamat ismerem.🏵️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 28.

Szipi123

2021. május 10.

Jól ápolja a kiszáradt kezem! Ami annyira nem tetszik benne, hogy nem igazán szívja be a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 10.

aquana

2021. május 6.

Hát... azt hittem, azért legalább egy minimálisan be fog szívódni, mert nem csak sima vazelin. Tévedtem. Így most nem tudok mit kezdeni vele, mert akárhova kenem fel, ragad utána minden és előbb-utóbb le kell mosnom. Kár, de kuka, nem tudom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

Fannie

2021. április 12.

A körömvirág illatát eddig semmilyen termékben nem szerettem, szinte taszítónak éreztem, viszont ennek a krémnek/balzsamnak (?) valami isteni illata van, visszafogott, enyhén virágos, egyáltalán nem az a tipikus, tolakodó "öregillat", ami eszébe jutna az embernek a körömvirágról. És a hatása is tökéletes, nagyon száraz, igénybevett bőrre vettem, kézre és lábra használom, néha a karomon, könyökömön, térdemen is, ha érzem, hogy nagyon ki van száradva. Ha egy keveset teszek a kézfejemre és összedörzsölöm a kettőt, de nem teszek a tenyeremre, akkor néhány perc alatt teljesen beszívja a bőröm, a tenyerem mégsem fog ragadni tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

ZamboAnna91

2020. augusztus 13.

Ebben a folyamatos kézfertőtlenítős időszakban életmentő! Vettem hozzá kézkrémhez használható kesztyűt, és azzal együtt 1 hét alatt helyrehozta tavasszal a bőrömet. Azóta másoknak is ajánlottam és mindenki ugyanezt mondta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

babszem81

2020. augusztus 1.

2001 óta rendszeresen újravevős. Jó nagy adag. Az illatát nagyon szeretem. Száraz és ekcémás bőrre kitűnő. Allergiára hajlamos vagyok, de nem okozott soha semmi problémát a használata. Árban verhetetlen a mai napig. Imádlak Balea!❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

kremnzk

2020. április 21.

Isteni illata van! A sarkamra szoktam használni, nagyon sokáig elég és teszi is a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract