Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildii, Módosítva: 2014. október 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Védi a bőrt az időjárás káros hatásaival szemben és segít megőrizni természetes hidratáltságát. A B5 provitamint tartalmazó Balea körömvirágos krém ápolja a száraz, igénybevett és kirepedezett bőrt, puhává és rugalmassá varázsolja azt. Ideális masszázshoz vagy hideg elleni védelemre- minden nap.

Bolyka

2019. november 5.

Farok csont műtét után az orvosom körömvirág krémet ajánlott. Igazából ez a termék esett a kezembe először, de nem bántam meg. Zsíros krém de nekem pont erre volt szükségem, mert a műtéti terület száraz volt. Testápolónak nem jó szerintem mert nem szívódik de hamar, de ha valaki extrém száraz valamit akar kezelni akkor tökéletes. Pl a sarkamra használom és arra is tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

LizusZizus

2019. november 5.

Imádom, fantasztikus krém.💯
Évek óta használom, de csak a számra, labello vagy ajakbalzsam helyett.Testápolónak egyáltalán nem jó, mert nem szívódik be❗❗❗❗Sebek hidratálására is tökéletesen alkalmas.
Nagyon olcsó és sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Imádom, fantasztikus krém.💯
Nagyon olcsó és sokáig elég.

Mia0602

2019. június 14.

BANO körömvirág krémet használtam sokáig, de szépen lassan mászott fel az ára. Helyette veszem fele áron. Ugyanaz az állaga, az illatára már nem emlékszem, de a BALEA-é nagyon kellemes. Nagyon zsíros, de szerintem ezért használ. Próbáltam krémeseket is, de azzal nem értem semmit. Télen használom a kiszáradt kezemre , sarokra néha még az arcomra is éjszakára. Megszűnteti a szárazságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 14.

Enne

2019. június 7.

Anyósoméknak vettük, mert dm-be jutottunk el, és nem volt más fajta. A baleás termékekkel mindig elégedett vagyok, ezért úgy gondoltam, nem igazán nyúlhatunk mellé vele. Le volt fóliázva, így nem lehetett belelátni. Meglepődtünk felbontáskor, mert egy erősen vazelines jellegű, tapadós krémet tartalmaz, és illatosított is, de az állaga jó, kellemes a használata, és sebeket is hamar gyógyít. Nagyon elégedettek vele, lehet, hogy majd saját részre is veszünk belőle, ha elfogynak az itthoniak. Most látom, hogy az összetevők között tényleg szerepel a vazelin, előkelő helyen ráadásul, és le mertem volna fogadni, hogy más zsiradék és színezék is van benne. Kicsit zavar, hogy a körömvirág nagyon hátul szerepel és a parfüm is, nálam négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

vkata96

2019. április 17.

Én lehetek az egyetlen, aki ezt a krémet utálja... Az oké, ha egy krém lassan szívódik be, na de ha egyáltalán nem? Márpedig nekem sehogy, semelyik testrészem nem szívta be. Se megfázáskor a kipirosodott orrom, se a sarkaim, se a körömágyaim, semmi. Amikor lábkrémnek próbáltam használni, akkor rávettem egy zoknit éjszakára, de még azon keresztül is befogta az ágyneműt, minden tiszta ragacs volt. Egyetlen egy dologra használom, amikor hajat festek, ezzel kenem be a homlokomat és a fülemet, hogy ne fogja be a festék. Egyebekben pedig visszatértem a Naturland körömvirágkrémjéhez, ami szerintem verhetetlen a körömvirágkrém kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

manias

2019. március 28.

A sarkaimat szoktam bekenni vele éjszakára. Reggelre puhák lesznek.
Egyébként nagyon zsíros kenőcs, nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

A sarkaimat szoktam bekenni vele éjszakára. Reggelre puhák lesznek.
Egyébként nagyon zsíros kenőcs, nehezen szívódik be.

bokri28

2019. február 2.

Hegkezelés céljából vettem, hidratálásképpen. Jó kis krém, tetszik az állaga!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Hegkezelés céljából vettem, hidratálásképpen. Jó kis krém, tetszik az állaga!

tric

2019. január 18.

Ekcémára hajlamos a bőröm, főleg télen. Anyukám csinált mindig gyerekkoromban körömvirág krémet a kertből, de már nincs ideje ilyenre, és elveszett a recept is sajnos, szóval muszáj volt boltit szereznem. Nagyon jó kis krém, sokszor a szám sarkára is használom így télen, napok alatt megszünteti a szárazságot, de nagyon figyelni kell melyik időszakban kenem fel, mert ragad és megfog mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

CzFru

2019. január 12.

Eredetileg nem ezt akartam venni, de a kiszemelt boltba nem jutottam el így lekaptam ezt a dm-ben. Nem csodaszer, de olcsó és teszi a dolgát. A hidegkiütéses arcomat két nap alatt rendbe rakta és a számat is. Valaki írta, hogy egy felturbózott vazelin, egyet kell vele értenem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

AppleMaple

2018. december 10.

Én azt hittem, hogy ez egy normális, krém-állagú krém, nem pedig olyan, mint a zsir XD hú, de mellélőttem. Nem is igazán tudom, mire/hogyan használjam el, mert nekem erre nincs szükségem, szóval ezért nem fogom lepontozni, mert úgy látom sokaknak bevált. Az illata nagyon tetszik és a csomagolása is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract